AHOJTE,taky bych rada jela za praci na NZ,nebo do Australie,ale i jinam....kdyby jste nekdo meli nejake zkusenosti,prosim pisnete...diky
Ahoj lidicky chci se informovat zda nekdo nevi jak sa dostat na Novy Zeland za nejakou brigadkou i kdyz nemam moc dobrou anglictinu
Ahoj všem, hledám práci v Itálii Řím i s ubytováním ,brala bych pomocné práce v kuchyni , v pekárně , chůva k malým dětem , pracovat v obchodě,jako doplňování zboží, ovládám IT jazyk pokročilý , chtěla bych odejít z ČR, děkuji moc za každou odpověď
dobryden..Mam.zajom.o.pomocnne,prace,,.Italii.zber,broskvin,dekujimoc.Stepanek