Jeptišky a břišní tanečnice

Jeptišky a břišní tanečnice

Zajímavá setkání můžete vidět a zažít v Klubu cestovatelů Karavanseráj.

Potkává se zde někdy opravdu zajímavá směsice lidí. Při naší nedávné návštěvě se nám podařilo zachytit skupinu jeptišek se zaujetím sledující vystoupení spoře oblečené břišní tanečnice. Bez zájmu o taneční kreace nebyl ani Karel Wolf, ředitel festivalu Setkání cestovatelů, který zde zrovna večeřel s jedním z přednášejících na zmíněné akci. V čajovně se do kouře vodní dýmky halil palestinský velvyslanec v ČR a u několika dalších stolů probíhaly debaty – chvílemi docela ohnivé – o plánovaných výpravách do různých končin světa. David Gladiš, zakladatel Klubu cestovatelů a nyní náměstek ministra zahraničí, se u baru posilňoval kazašským koňakem.

Na jiné nedávné akci jste se zase mohli potkat s několika desítkami do tradičních krojů oblečených Kalmyčanů žijících v České republice, kteří si zde uspořádali své setkání. V květnovém programu najdete kromě běžných věcí i přednášky o putování židovskými chasidskými obcemi ve východním Polsku či o perské mystické poezii, tanci a hudbě (kompletní program najdete na www.hedvabnastezka.cz/praha).

Tanečnice a jeptišky 2

A jak je vidět z poslední fotky – do Klubu cestovatelů chodí kromě břišních tanečnic a jeptišek taky hezké holky (jako třeba tato náhodně procházející zákaznice vlevo).

Zkušenosti čtenářů

aliki

Co to je za hezkou holku tam? Nemyslim tu tanečnici ani jeptišky :), ale tu co tam prochází – takové tam chodí pořád?

David Kučera
aliki:

Takové sem chodí dost často :).

Sysi

KDy u Vás vystupují Belly dance?Sysi

Sysi

KDy u Vás vystupují Belly dance?Sysi

filip
Sysi:

Belly dance vystupují v Klubu cestovatelů vždy ve čtvrtek od 20hodin

Tamatea

Dobrý den, to jsou řádové sestry, jeptišky takhle opravdu neuvidíte… 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: