Jel by nekdo v zime nekam do tepla?Indie nebo Thajsko, nebo jiny navrh? Mohu kdykoliv a na jak dlouho chci.Vic lidi asi lepsi.Vek okolo „50“,ale neni to asi problem.
To bych si dal rict.Co takhe Thajsko,Indie?Laos, Kambodza?
ja bych jel do Thajska a jsem taky sam….
Ahoj Dášo,
s manželem se chystáme na přelomu roku do Barmy zhruba na 3 týdny. Věk – rozpětí 41-48 let. Máme zájem o památky, přírodu, lidi… Pokud bys měla zájem, zavolej na tel. 605256594. Lenka
Za kolik mate letenky? jak se da nejlevneji dostat do Bangkoku?
Ahoj Lenko,
chtěl bych jet v lednu se svou ženou(37?) a 2 dětmi (4,10) někam do tepla . Jezdíme ob rok do Thajska ale rádi bychom někam jinam , na nenáročnou turistiku , kterou zvládnou i naše děti, bez cestovky s někým kdo je zhruba tak stejně starý a nerad se dlouho válí na jenom místě.
Barma by nás taky zajímala.
Miloš(44)
planujeme Sri Lanku,uz podruhe, 28.1 – 23.2.
Uz jsme byli v unoru ve 4 zenskych,idealni pocet, zustaly jsme 2,rady bychom vzaly s sebou jeste 1- 2 nenarocne cestovatelky.
Jedeme nejlevnejsi cestou.
Letenky z phy za cca 17 tis.
Nejak se nikdo neozyval,nebo nereagoval na me maily,tak jsem odsouhlasila brigadu na zimu na horach,takze cestovat budu zase az na jare… Diky.Dasa
Ahoj , ráda se k vám přidam. Simona
Ahoj, 31.9. do 23.11. letim na Sri Lanku. Pokud budes mit zajem, napis. L.
To je moc brzo,bohuzel…………..D.