HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

v červenci 2011 do exotiky

Marťas

Ahoj, hledám někoho, kdo by červenci 2011 jel tak na 15-22 dní do exotických končin. Láká mě především západní pobřeží Afriky – Benin, Burkina Faso, ale nebráním se ani jiným exotickým destinacím. Představuji si pohodové, středněnákladové (ne za každou cenu šetřit každý dolar) cestování. Něco nafotiti, nafilmovat, zažít, prostě nasát atmosféru exotiky. Já jsem marťas z Prahy, kousek po Kristovi, ty můžeš být odkudkoli jakéhokoliv věku, stavu, zkušeností, důležitá je chuť a čas.
Budu se těšit na společné zážitky, Marťas

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Ahoj Marťas,
exotické kraje mě taky táhnou a vyhovuje mi i tvá představa o pohodovém, středněnákladovém cestování :-)V létě plánuji nějakou exotiku – láká mě Oceánie a podobné končiny. Nejlépe tak na měsíc. Pokud bys měl chuť poznat i tento kousek naší krásné planety, budu moc ráda.

Marťas
Lenka:

Ahoj Lenko, klidně se můžeme domluvit velice se mi líbí tvůj nápad, nicméně nenechala si na sebe žádný kontakt, tak jestli mohu poprosit o tvůj email anebo mi napiš na bfk@seznam.cz, budu se těšit, Martin

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: