HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
USA

USA – západ,jihozápad – indiánská území

Jarda

Staří trempové, skauti, romantici, indiánomilci, příznivci přírody! Rád bych v partě (nejlépe 4 spřízněných kamarádů) podnikl 2-3měsíční výpravu za Velkou louži – navštívit bývalá kmenová území indiánských kmenů, bojišť (především dakotských a apačských), pietní místa a hroby slavných náčelníků. Žádná města a z přírodních parků raději ty méně navštěvované. Nejsem amerikanista, spíš romantik, znalosti ale uvítám.
Je mi přes 60, zatím v dobré kondicí, každoročně splouvám nějakou delší řeku a chodím „na těžko“ po Alpách. Za důležité pokládám zájmovou shodu a vzájemně se předem poznat na nějaké menší akci, nejlépe už letos. neholduju automobilu, ale řidičák mám – bez pronajaté káry to asi nepůjde. Moje jazyková výbava je mizerná, zato snad obstojně zvládám tábornické praktiky.
S vyřizováním cestovních formalit z ČR, vyhledáním spojů, tras místních výletů apod spoléhám na svého syna, má dobré zkušenosti (s námi nepojede).
Ahoj Jarda HOWGH

Zkušenosti čtenářů

Petra

Ahoj Jardo, prosím ozvi se mi na můj mail, chystám se do USA sice na kratší dobu, ale myslím že by to šlo skloubit dohromady. Určitě máš namířeno i do Jižní Dakoty, podívat se na Wounded knee atd. Mám v USA pár kontaktů, ale ještě jsem tam nebyla, znám je pouze přes internet a než jet sama tak bych se raději přidala k nějaké skupince lidí a pak se odpojila, protože tam nemůžu zůstat takhle dlouho.
Anglicky se domluvim, tak ych vám mohla s něčim pomoct.
Každopádně se prosím ozvi i v případě nezájmu at vím na čem jsem.

Děkuju Petra

mary
Petra:

ahoj.na jak dlouho to vidis,ze bys tady byla? ja jsem tady do konce cervence a rada bych pocestovala,takze pokud mas zajem tak ze ozvi.dik

Jarda
Petra:

Ahoj, odpověď jsem poslal do mailu.

Jarda
Petra:

Ahoj, odpověď jsem poslal do mailu.

petra

ahoj Mary prosim napiš mi na můj mail
díky Petra

Petra

stačí nahoře kliknout na mé jméno, ale pro jistotu ho tady napíšu petraschiza@seznam.cz
Petra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: