HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Svez mě do ...

Svezu do Gruzie autem

řidič

Odjíždím koncem července do Gruzie autem, přes balkán, Turecko. Přivítal bych spolujezdce, s malými bágly dva, s velkým jednoho :)) Střídání za volantem možné, zastávky a prohlídky v průběhu cesty dle dohody, délka cesty max. 4 dny. Cena symbolická.

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj, na přelomu července a srpna se já se svou přítelkyní potřebujem dostat do Istanbulu na letadlo do Pakistánu. Zatím jsme měli v plánu stopovat, ale odvozem za nějaký symbolický přispěvek nepohrdnem. Můj mail je janmarusak@gmail.com budu hrozně rád, když se ozveš.

jeff
Honza:

Tak to je nás víc , co spěchají na letadlo do Pákoše s odletem z Istambulu. Jsem jeden s velkým báglem, datum rámcově tak cca 19.7., 20.7., protože 23.7. mi to letí. můžu ti dát půlku peněz co stojí jízdenka na Bus, takže jestli máš zájem ozvi se.

řidič
jeff:

jeff – to je moc brzy, jedu později.

Honza – zatím bych dal přednost tomu kdo jede až do Gruzie. Pokud se nikdo takový neozve, příští víkend napíšu a doladíme detaily 🙂 Jinak odjezd z ČR 27-28. července.

Kacka

Ahoj, jsme dva a strasne radi se svezem az do Gruzie – planujeme projet Armenii, to je z Gruzie kousek, navic se muzeme podivat i v Gruzii, pry je krasna 🙂 Vezmes nas? Ozvi se, budem radi. Kacka

Petr
Kacka:

Zdravim, v Gruzii jsem byl uz trikrat, mam tam dost pratel, rad bych se tam letos podival zas.termin mi vyhovuje.
Petr

Jan Pavlis

Mimochodem, jak je to s povinným ručením auta do Gruzie a Arménie. Taky bych to autem rád zkusil. Děkuji.

Jan Pavlis

Mimochodem, jak je to s povinným ručením auta do Gruzie a Arménie. Taky bych to autem rád zkusil. Děkuji.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: