Spolucestování Asie/ Australie

Společné cestování Vietnam – listopad

Jaromir

Ahoj, chystáme se s kamarádem (33, 32) v listopadu (7.11. – 25.11.2013) do Vietnamu s baťohem a Lonely Planet v ruce a hledáme max dva/dvě nadšence, kdo by se rádi k nám přidali. Jsme pohodáři a pro každou srandu. Hello, we are going me and my friend (33, 32) in November (7.11. – 25.11.2013) to Vietnam with a backpack and Lonely Planet and we are looking for max two enthusiast who would like to join us. We are easygoing and for every joke.

Zkušenosti čtenářů

Adela

Ahoj,
mate termin uz dany? Jsme dve ale muzeme az v terminu 16.11. – 6.12. Tak kdybyste nahodou mohli termin menit rady se pridame … ja bohuzel s terminem nepohnu kvuli praci. Dve pohodove holky (29 let)

Jaromir
Adela:

Ahoj Adél a adél,
termín je již daný pro mě, kamarád též přileté později. Zvažujeme zůstat pouze na jihu – tedy jižní Vietnam a Kambodža.

Adela
Jaromir:

Ahoj, omlouvam se, prestala jsem pak sledovat vlakno .. nevadi ..mno prave domlouvame trasu .. ale chtely bychom to procestovat ze severu na jih a bohuzel kambodzu asi nedame…no tak treba se nekde na cestach potkame

Jaromir
Adela:

supr můžeme se někde potkat:-) na půli cesty…

Adela
Jaromir:

Ahoj, budeme davat pristi vikend nejak dohromady itinerar…tak pak dam vedet na email (= lepsi nez verejne…treba to vyjde ..treba ne..se uvidi.

veronika
Adela:

ahoj adel sháníte ještě někoho na cestu? ten termín co uvádíš by vyhovoval nejlépe z těch co tu vidím, kdyžtak napiš

Lenka

Ahoj, jsem sice max. jedna, ale v listopadu bych někam moc ráda vyrazila – nějak na pohodu. Tak proč ne Vietnam. Kdyžtak klidně napište na mail: le*******@****am.cz.
Zatim, Lenka

Jaromir
Lenka:

Ahoj Lenko,
poslal jsme Ti email, tak dej vědět.
Jaromír

Adéla

Ahoj,
původně jsem sice chtěla do Barmy, ale todle by taky šlo:)
Kdyžtak se ozvěte
Adéla, 30

Jaromir
Adéla:

Ahoj Adél,
a jak je to s Tebou a termínem? Dej vědět.
Jaromír

Adéla
Jaromir:

Ahoj,
navrhovaný listopadový termín je za mě ok.
Kdyžtak aa*****@*****um.cz
A.

Ole

Ahoj,jsme tři kluci(31,32,33). Jedem Vietnam od S k J v termínu 10.11.-2.12. Rádi se na cestě s někým potkáme….

Jaromir
Ole:

Ahoj, dobrý nápad:) a představa, kde se potkat? Jaký je Váš plán?

Adela
Jaromir:

Ahoj, super napad kdybyste chteli i damskou spolecnost .. jsem ve Vietnamu do 16.11. – 4.12 a taky jedeme od S na J.

Ivana

Ahoj,
ráda bych se zeptala, zda je ještě jedno místo v této výpravě 🙂

Jaromir
Ivana:

Ahoj Ivano,
JJ zatím jo:-) tady je email: mi*****@***il.com a zkus napsat jakou máš prosím představu:-) Těším se!

Jaromir

Kdo se k nám ještě přidá na cestu do Vietnamu a Kambodže?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: