HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Příjemně po Čechách, maximálně na Slovensko

cestovatel

Je tu dost příspěvků zaměřených na všemožné daleké cesty, ale pro lidi, kteří si dálek letos už užili a hledají teď pohodu českých hor a pahorkatin, tu moc příležitostí není. Já už toto léto neplánuju jezdit kamkoliv dál než na Slovensko, mám totiž menšího psa, kterého chci trochu provětrat. Času i práce mám dost, ale mohu si to naplánovat jak chci, takže vše záleží na tom, kdy najdu spolucestovatelskou duši na výlet, otevřenou a inteligentní bytost. Je mi jedno jestli půjdem pěšky nebo na kole, láká mě obojí. Je mi jedno, jestli za týden nebo za měsíc, jestli na den nebo na týden. Faktem ale zůstává to, že sídlím v Praze a táhne mi na jednatřicet.

Zkušenosti čtenářů

Siraly

Ahoj, a mas nejakou predstavu, kam se chces vydat?

Andrea

Super výlety sú v okolí Žiliny – Terchová – Diery, Vrátna – Chleb, Súľovské skaly, Hričovský, Považský či Lietavský hrad, Strečno. Celkovo Malá Fatra je krásne miesto na odpočinok aj so psíkom. Minulý rok tu boli známy z Brna a veľmi boli spokojní.

mat
Andrea:

Taky bych rád někam vyjel, klidně čechy i slovensko, plánujete někdo nějaký výjezd?

daniel
mat:

rad bych vyrazil na slovensko belianske tatry nejradeji zari rijen

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: