HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Střední Amerika, Mexiko a Karibik

Mexiko-Kolumbie(Vsup)

Ondra

Ahoj,s přítelkyní se chystáme v lednu na Cancún,s tím,že kupujeme pouze jednosměrné letenky,cestujeme takhle poprvé,proto se chci zetat jak je to se vstupem do těchto zemí?Budou po nás až přiletíme do Cancunu požadovat prokázání zpáteční letenky či ne?To sáme když potom poletíme z cancunu do kolumbie?
V případě jak to řešíte na cestách vy?
Předem moc děkuji za odpovědi!

Zkušenosti čtenářů

Libor

Otázku 1-směrných letenek jsem popsal v odpovědích ve vedlejším vláknu Teď nebo nikdy. Do Mexika jsem na 1-směrnou letěl před 10 lety a nikdo nic neřešil (nebyl to Cancun a je to dávno). Do Kolumbie jsem jel po zemi.
Pokud už budete mít letenku do jiné země (z té země nebo sousední nebo jiné v regionu) v době platnosti bezvízového styku, úplně to stačí. Pokud ne, raději se zařiďte podle jedné ze zmíněných možností, i když si myslím, že Mexiko je asi v pohodě.

Zdenek

Mexiko je v pohode. Nikdo nepatra po zpatecni letence a jen se zeptaji na ucel, nebo cil cesty. Ostatne to vse uz musis vyplnit do vstupniho formulare…  Letam do Cancunu s jednosmernou a vzdy je to v klidku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: