USA

kemp USA 2012

Pavel

Hezký den přeji,
chtěl bych se zeptat, zda tu někdo nemá zkušenosti s prací v kempu v USA. Nějaké info jsem už získal, bohužel výdělky jsou velmi nízké…nicméně vím, že tyto výdělky se u jiných kempů liší. Nikde to není žádný zázrak, ale je rozdíl vydělat si 1100 dolaru a nebo 2000. Zkrátka pokuď má někdo info, dejte mi prosím vědět. Zajímá mě hlavně kde si kdo vydělal nejvíce a pak přípdaný kontkt na kemp. díky

Zkušenosti čtenářů

Tereza

Dobrý den, přidávám se tady k Pavlovi, také bych ocenila nějaké info o kempech, a hlavně jestli nevíte o nějakém kempu, kde nevadí když jedete jako pár 🙂 Děkuji 🙂

Lucie

Zeptejte se ve Student Agency anebo v agenture Czech-us agency, tyhle dve to zprostredkovavaji.Myslim ze lidi jezdi jen pres tyhle dve agentury v CR.

michala

Ahoj,já jsem v jednom kempu strávila loňský léto, tak mi kdyžtak napište na mail, co byste chtěli vědět.

sandra

[email protected]
Mé jméno je Miss Sandra Jobe, viděl jsem váš profil dnes a stal intrested ve vás, budu také rád, aby věděli, že více, a chci vám poslat e-mail na mou e-mailovou adresu, takže mohu vám můj obrázek, abyste vím, které jsem am.Here je moje e-mailová adresa Věřím, že můžeme přejít od tady. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu ABO ([email protected]
Vzpomeňte si na dálku nebo barva není záležitost, ale láska věcech alot v životě. My jde. slečna sandra

[email protected]
My name is Miss sandra jobe,i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address I believe we can move from here. I am waiting for your mail to my email address abo([email protected]
Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life. My regards. Miss sandra

wr3s

Já sem byla v kempu s czech-us a učila děti gymnastiku 🙂 plus jsem si to ještě mohla ve škole dát jako seminárku. Takže určitě skvělý léto, ale jen pro toho, kdo má fakt rád děti.

wr3s:

Ahoj,

já jsem byl 4x pracovat v USA v kempech. Byly to nejlepší 4 léta co jsem kdy měl

Byl jsem s agenturou Camp Leaders- http://www.campleaders.com , a byl jsem spokojenej. Za poplatek jsem dostal letenku, ubytování, stravu a pojištění. Jo a poplatek byl cca. 10,000 Kč.

Pokud budeš chtít, kontaktuj mě na mailu: [email protected]

Dobra reklama!

Tomáš

Proč reklama ? Jestli sis nevšimnul tak toto je diskuzní forum a pomoc pro lidi co chtějí vycestovat !! A když jsem byl v USA 4x. a byl jsem spokojenej tak doporučím agenturu !! Přemýšlej

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: