HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

kamkoliv červenec, srpen 2011

Ivik

Ahoj, mám v létě skoro dva měsíce prázdnin a chuť vyrazit do dalekých krajin. Spíš než kam, řeším s kým. Vše je na dohodě, jediná podmínka jsou hory … zkušenosti s cestováním mám víc než dosti, ale nejsem samotářský typ 🙂 Je mi 33 let, vyšší postavy … tak co? pojedem do Asie, Ruska, Kanady, či na Aljašku

Zkušenosti čtenářů

Mara

Ahoj, me je teda 20, tak nevim jeslti to je nebo neni problem, ale chci se v lete „nekam“ vydat a taky se zatim nevi jak a s kym . Rusko me taky laka 🙂

Mara

Ahoj, me je teda 20, tak nevim jeslti to je nebo neni problem, ale chci se v lete „nekam“ vydat a taky se zatim nevi jak a s kym . Rusko me taky laka 🙂

Elisha

Ahojda, já bych se spíš chtěla zeptat jestli se některá nechystáte v červenci do Nepálu, nechce se mi do Kathmandu samotné. Potom už bych se oddělila.

mike

Ahoj, protože letos se mnou partnerka na vyšší hory nepůjde a dosud jsem chodil s ní, chtěl bych letos vyrazit na nějakou 4000ku v Alpách (dál bych neměl finance).

Mara

Mike: napsal sem ti maila.

Terka

Ahojda, já bych chtěla prosím pěkně na Aljašku, do Kanady, Thajsko, Barma, Mexiko, Kuba,Argentina, Np Afriky, no takže tak nějak skoro kamkoli 🙂 Baví mě lidi, hory a zvířata. Jediné omezení v téhle chvíli je čas, můžu max tři týdny v květnu nebo přelom července a srpna. Co ? :-)) Terka, 32, normálně střelená, OVa. zatím pa

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: