HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Střední Amerika, Mexiko a Karibik

Guadeloupe

Víťa

Ahoj ahoj, plánuji cestovatelský event,dobrodružství na tropický ostrov vulkanického původu Guadeloupe v Malých Antilách v samém srdci Karibského moře
který se nachází 600 severně od jižní Ameriky. Jako integrální část Francie je Guadeloupe součástí Evropské unie, platí se eurem. Mluví se zde francouzsky a anglicky.
Kdy ? 16 až 6 prosince
Jaký bude počasí ? Krásný kolem 28 stupňů.
Co bychom tam mohli vidět ? Chci vystoupat na stratovulkán La Grande Soufrière, Podivat bychom se mohli také do Canyon de Guadeloupe, navstivit místní palírnu rumu, pro milovníky kávy – kávové plantáže, a nebo i se kouknout jak rostou kávové boby 🙂 , samozřemě nesmí chybět i ta relaxační část na krásných plážích ostrova – Plage Le Moule. Ochutnáme Unikátní kreolskou kuchyni. Uvidíme místní faunu a floru jak na souši tak i v moři, která je velmi pestrá a bohatá.
Jedu Low Cost – to znamena booking, airbnb – klidně i v hamace se sitkou pod hvězdami ( to bude mít taky své kouzlo ), rozdělíme si naklady na bydlení,pujcení auta.
Termín mám pevný letenku již mám.
Pro případný zájem se můžeme sejít, dat si nekde v centru Prahy kávu a seznamit se, zda si budeme sedět.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: