Nový Zéland

Cesta na NZ listopad/prosinec

Jirka

Ahoj,
hledám parťáka / parťačku na společnou jízdu na NZ v listopadu / prosinci. Přesné datum ještě nemám, takže bychom se mohli domluvit společně. Cestou bych chtěl udělat zastávku na pár dnů v nějakém zajímavém místě Soul, Taipei, Bangkok, prostě jak vyjde letenka. Plány jsou klasické – práce a cestování a poznávání. 🙂 Rád bych zkusil i wwoofing a zjistil jak žijí místní. Koupil auto a projel každý kout. Když to vyjde, tak bych se chtěl podívat do Austrálie, Tasmánie … když se podaří. Mějte se a ať se všem plány vydaří.
Jirka
nz****@*****um.cz

Zkušenosti čtenářů

Eva

Zdravím, reaguji na tvou nabídku o parťáctví na NZ. momentálně vyřizuju letenky přes Oldu Théra na 16.11. Jsem sama a taky hledám parťáka. Jaké jsou tvé odletové plány??
Díky za info a hezkou neděli.

Evka

Dasa
Eva:

Ahojky

ja take letim 16.11. s Korean airlines

Evizna

Ahoj Evko,

letím 14.11. na jižní ostrov a zatím jsem sama. Pokud máš stejnej směr, ozvi se.

Eva
ev****@****am.cz

Libor

ahojte mohl bych se pridat akorat kdyby jste byly tak hodni a poslali mi vice info o te praci dekuju moc 🙂

Lukáš Uncajtik

Ahoj. letím na Zéland 15.11. prvních 14 dnů se budu účastnit MS v raftingu, pak bych rád zéland procestoval. pokud ještě hledáš napiš. https://www.facebook.com/lukas.uncajtik

Danca

Ahoj, jsem uz ve Wellingtonu a shanim nekoho na spolecne cestovani listopad/prosinec 2013. Krome vikendu 17.11. to uz mam listky na Toast Martinborough.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: