Práce/pomoc v zahraničí

Práce v Anglii, Sklad Warrington s Cool Agent 2014

Monča

Ahoj lidi mám v plánu jet od příštího roku do skladu s oblečením ve Warringtonu, sklady prý nabírají od března ale přihlásit se klidně už teď aby kdyby se náhodou uvolnila pozice pro dva tak jet i dřív. Samozřejmě jedu poprvé takže nechci jet sama budu ráda když se mi někdo ozve. Máká se přibližně 48 hodin týdně – 6,28 GBP/hod. 4 dny práce, 4 dny volna 12ti hodinové směny. Peníze do začátku přibližně 25 000,- nájem asi 70 GBP na týden, přes agenturu Cool Agent. Tak kdo bude chtít [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jakub

Ahoj Mončo,

měl bych zájem, momentálně jsem v D, ale chtěl bych si ještě oprášit znalosti Aj. Dej mi eventuelně echo co a jak.

Díky J.

Jakub

PS: můj mejl [email protected]

Iveta

Ahoj, taky jsem o tomhle uvažovala.. Jestli je to ještě aktuální, dej mi vědět na mail. 🙂

Monča
Iveta:

Já bych ti ráda dala vědět na mail jenže nevím jak když si ho sem nenapsala 🙂

Kamila

Ahoj, já mám kamarádku se kterou se chceme taky an takoou cestu vydat jestli máš nějaké bližší info atd napiš mi na mejl prosím [email protected]

Stanislav

Ahoj, také bych měl zájem, napiš mi prosím na email [email protected] a nejlépe se potom budeme domlouvat na nějakém chatu, či osobně. Díky 🙂

Ahoj ,měla bych také zájem , napiš mi prosím na [email protected] .

Veronika

Ahoj taky to mám v plánu ráda se připojím :)) můj e -mail [email protected] určitě písněte budu ráda

Mara

Zdravím, z Warringtonu jsem se nedávno vrátil, tak se podělím o zkušenosti. Práce je tam celkem vpoho (až na to že je děsně vypatlávající), buď se tam balí oblečení u pásu nebo sbírá po skladu podle UPC kódu. Dělají se buď 4 dny dvanáctky a 4 dny volno nebo 5 dní osmičky a 2 dny volno. Každý pátek jsme měli rozpis směn na další týden, nebyl problém si šichtu s někým prohodit pokud zrovna nebylo „busy“. Týdně po odečtení daně a pojištění jsem si přišel na cca 210 liber.
Horší to bylo s ubytováním, bydleli jsme pod firmou Cheshire Lets, pronajímali byty za 70 liber za týden, což je celkem pálka na tamější poměry. Při podpisu nájemní smlouvy jsme museli zaplatit 2×70 liber jako nájem na 2 týdny dopředu, plus 60 liber jako „vratnou“ kauci a 100 liber jako jen tak ze srandy. Komunikaci mezi ubytovatelem a nájemníky probíhala většinou přes jednoho maďaroslováka, který měl vše kromě peněz u pr***e. Absolutně na něj nebyl spoleh, cokoli jsme se s ním snažili domluvit tak se nepodařilo. Při našem odjezdu měl přijet zkontrolovat a přebrat byt, nikdo nepřijel, kauci nám nevrátili, přestože jsme dodrželi všechny podmínky smlouvy. Pokud tam hodláte být déle než 3 měsíce tak doporučuju sehnat si něco jiného. Pokud bude někdo potřebovat nějaké info, klidně pište na mail;-)

Yery
Mara:

Ahoj info by se hodilo, tady je muj Facebook prosim napis mi do zprav, ja mam podobne zkusenosti jen muj deposit byl 380 poundu a taky sem o nej prisel

Yery
Yery:

Yery Kaliby facebook

olin
Mara:

pane Maro, za podminek, ktere popisujete jste byl ochoten pracovat? To je strasne… to je opravdu hruza… za to jsme nechteli pracovat v Anglii pred 11-ti lety. tak to teda slo pekne do kopru… Zil jsem v Londyne 2002-2009

Monca
Mara:

Ahoj, díky za zkušenost mám dvě otázky byl jste od cool agent ? A na jak dlouho jste byl a kolik jste si přivezl ?

vašek
Mara:

ahoj.rád bych se dozvěděl víc o práci 17 odlýtám do londýna. [email protected]. děkuju

arni
Mara:

ahoj mary mas naky kotakt na praci v angli muzes my neco doporucit dyk moc arni

veronika
Mara:

ahoj, zrovna čtu tvůj komentář ohledně skladu v UK.. a nevíš o nějaké jiné lepši spol.zprostředkující prácí v UK, ideálně pro pár?dík.verča

Petra

Ahoj Mončo, před Vánoci jsem přišla o práci, chtěla bych jet do zahraničí, znát někoho by bylo fajn, jestli ještě někoho hledáš tak se mi ozvi .. Děkuji měj se hezky

Petra
Petra:

Můj e-mail je [email protected]

libor stehlik

Je to pres cz agenturu? Nejake poplatky predem? Brzy se chystam us zas do en, dejte vedet kdyby jste vedeli of nejake jistote co se prace tyce.

Adéla

Ahoj Moni, klidně bych jela 🙂 kdybys nekoho nesehnala tak napiš 🙂
A.

David

Ahoj pokud by jste někdo věděli o práci kdekoliv v Anglii tak se ozvěte budu dělat téměř cokoliv 🙂

Yery

Jedu do Liverpoolu a hledam praci ve Waringtonu, odjizdim v patek se student agency když bude někdo chtit nejake info klidne piste na email. A jestli tam uz někdo je tak mi napiste taky třeba si dame nekde kafe

Josef Bauer

Hledám práci.Děkuji za nabídky

marie

pripojim se chci taky do prace do anglie dejte vedet mam 3 male deti dekuji za nabidky

stanny

Ahoj lidičky, chystám se taky do Anglie na nějaký ten měsíc.. co takhle rád hlavy dohromady?? Napište na [email protected] a pořešíme to

Vláďa

Čauky, já bych taky vyjel, tak písněte, samotnýmu se mi nechce:-) Mail: [email protected]

Erika Horvathova

Ahoj jsem Erika a mela bych zájem o práci v Anglii.Byla jsem tam 3 měsíce a muzu říci ze je to tam super i plat je o něčem jiném než u nás v CR

Jajik

Ahoj docela byych taky vyjela makat do Anglie,tak jestli je to keste aktualni tak nejake info na mail [email protected] …. dik 🙂

Zdravim , kekonci brezna bych rad jel pracovat do UK premyslim ze bych si praci pro zacatek nasel pres agenturu z CR poplatek za sprostredkovani prace atd je 500 liber pokud by se nekdo chtel pridat napiste mi na e-mail nebo zavolejte na 777 310 391 jen vazne prosim

Monca

500 liber paní to je fakt dost proč tolik :O

Zdravim , kekonci brezna bych rad jel pracovat do UK premyslim ze bych si praci pro zacatek nasel pres agenturu z CR poplatek za sprostredkovani prace atd je 500 liber pokud by se nekdo chtel pridat napiste mi na e-mail nebo zavolejte na 777 310 391 jen vazne prosim

karel

Zdá se, že moje varování nikdo nebere vážně. Ve Warringtonu nastal konec zázraku “ práce pro všechny“.Marks and Spencer zavírá jeden ze tří závodů ve Warringtonu a na zbývajících drasticky omezuje provoz. V souvislosti s tím propustili asi 300 lidí a další budou následovat.Lidi, co mají ještě práci chodí tak na 2-3 směny týdně a ty jsou navíc krácené napůl.Agenturu toto nezajímá, ta chce jen peníze.Nikdo z nich tu osobně nebyl, nevědí jak to tady (ne)funguje. Na podzim v listopadu sem poslali asi 30 lidí, každý zaplatil cca 8000,-Kč a v půlce ledna je propustili pro nadpočetnost.Tohle není slibovaný FAIR JOB, prostě tu není dost práce.Co zaplatíte agentuře jako byste vyhodili. Nejezděte! Nebo ano,ale pak se nedivte, nevyděláte si ani na cestu zpět.

Monca
karel:

Kamarádka se asi před 2 týdny vrátila vydělala si jen za měsíc byla tam dva upozorňovali nás na to v agentzre ze před koncem roku a na začátku je mali prace. Proto jedeme az ted v březnu na začátku sezony na 3 měsíce nebo aspoň já jo. Nevím od koho jste byl ?

Taky mam v planu v březnu vyjet do Anglie. Bylo by fajn kdyby nas jelo více 🙂 email na mě: [email protected]

Michael

Zdravím všechny , pokud je tu někdo kdo má zájem jet do Londýna nebo Birminghamu bez agentury, atd proste sám na sebe. Tak mi prosím napište na e-mail: [email protected] anglicky mluvím dobře, odjet chci o kolo 15.04.2014 a nechce se mi samotnému, přece jen ve více lidech je to lepší.

Baruš
Michael:

Ahoj Všichni, také bych ráda co nejdříve vycestovala kamkoliv do Anglie a jak už tady bylo zmíněno ve více lidech by to určitě bylo lepší:) .. Práci budu dělat jakoukoli tak kdyby někdo chtěl spojit síly nebo jen dát rady dejte vědět na email [email protected] díky

Radek

zdravim pred mesicem sem se vratil z nemecka a velice rad bych vycestoval prosim o info na mail .. [email protected] … nebo o nejake cislo kde se muzu kontaktovat diky

jan

zdravim as lidi neite o jake koli praci v angli rád bych take odcestoval přišel sem tu o praci dejte vědet dekuji neumim anglicky dekuji tady je muj email [email protected]

jan

zdravim vas lidi nevite o jake koli praci v angli rád bych take odcestoval přišel sem tu o praci dejte vědet dekuji neumim anglicky dekuji tady je muj email [email protected]

Petra

Ahoj nevíte o nějaké práci v Anglii? Jsem bez práce a tady se žádna najít nedá. Pište prosím na mail [email protected]

Tom

Ahoj, rád bych vycestoval za prací do Anglie, do nějakýho skladu. Papíry na vzv mám. Nevíte o něčem solidním, bez parazitující agentury?
[email protected]

Karel

Nejaka aktualni informace o Warringtonu? Je Cool agent spolehlivy? Rad bych v nejblizsi dobe vycestoval za praci. Diky za info.

Jan
Karel:

Tak chci vyjet přes COOLAGENT, podle zkušenosti je to solidní agentura. Mam v plánu přes tuto agenturu vyjet koncem března.

Karel
Karel:

Je třeba lépe a pozorněji číst příspěvky v diskuzním fóru, nebudu to pořád opakovat. Píšu z Warringtonu, takže mám vše z první ruky. Najděte si to o pár řádků výše. Situace se průběžně zhoršuje. Proč si myslíte, že práci dává agentura? Ta funguje jen jako zprostředkovatel, práci dává anglická strana a už ji dlouho nebude dávat, protože nebude kde a z čeho.

Monča
Karel:

Tak to napíšu znova schválně jestli si všimnete vy nevim co ve Warringtonu stále děláte když tam není práce nedávno byla moje známá na tomto místě právě od Cool Agent a vůbec si nestěžovala, když došla práce což bylo v lednu dostali výpověď a jeli domu, nikdo tam nezůstal … Agentura Nás upozorňovala, že je to sezonní práce nevim od koho a s kym jste jel vy 😉 .. ale tak schválně jestli vy si všimnete .. A taky to nebudu stále opakovat 🙂

Karel
Monča:

Dobrá zpráva! M+S změnili rozhodnutí zavřít balící linku ve Warringtonu, bude v provozu do konce roku a proto přes agentury nabírají lidi. Takže můžete zaplatit pár tisíc a přijet.

Karel
Monča:

Dobrá zpráva! M+S změnili rozhodnutí zavřít balící linku ve Warringtonu, bude v provozu do konce roku a proto přes agentury nabírají lidi. Takže můžete zaplatit pár tisíc a přijet.

Karel
Monča:

Dobrá zpráva! M+S změnili rozhodnutí zavřít balící linku ve Warringtonu, bude v provozu do konce roku a proto přes agentury nabírají lidi. Takže můžete zaplatit pár tisíc a přijet.

Karel
Monča:

Dobrá zpráva! M+S změnili rozhodnutí zavřít balící linku ve Warringtonu, bude v provozu do konce roku a proto přes agentury nabírají lidi. Takže můžete zaplatit pár tisíc a přijet.

Dominik
Karel:

Ahoj, prosímtě můžeš se se mnou spojit přes mail. Díky

Chtěl bych se zeptat na něco ohledně M&S a stafflinu.
[email protected]

Monča
Karel:

A neumíte ani odpovědět když se Vás člověk na něco ptá ale hlavně, že se dožadujete aby Vás lidi vnímali když to udělají … tak nereagujete tak co chcete 🙂

Filip Gargulák

Dobrý den, mám zájem odcestovat za prací do zahraničí , jsem vyučen zámečníkem . Nic méně jsem ochotný pracovat jako cokoliv. Problém je že nevím co a jak. Z přátel nemá nikdo zamířeno ven tak jsem sám a to se mi moc nechce z důvodů znalosti cizího jazyka. Domluvím se ale ve dvou a více se to lépe táhne.Díky za rady a typy

Honza
Filip Gargulák:

Ahoj

Pokud jedeš do zahraničí poprvé doporučuji s agenturou 😉 Co sem slyšel tak práce už není tolik co bejvalo zvláště pokud chceš do Warringtonu . Pokud se chystáš do Anglie tak počítej , že počáteční náklady tě vyjdou nejméně na 20.000kč . Já se chystám do Holandska a náklady mam sotva 1/3 🙂

Monča
Honza:

Ahoj, můžeš mi prosim tě říct od koho se chystáš do Holandska a za jakou prací ?

Honza
Monča:

Chystám se jet přes EUROPERSONNEL je to Slovenska agentura ale má nízké poplatky a neplatím dopředu žádné ubytovaní ani depozit. Chystáme se vyjet asi 3 lidi do konce března 😉 Většinou se jedná o práci na expedici

Týna
Honza:

Ahoj, taky bysme se ségrou letos někam vyjely, zlepšit si angličtinu a poznat novou zemi. 🙂 Můžem se k Vám přidat? 🙂 Pokud budeš chtít napiš na email: [email protected]

Bodas
Honza:

Zdravím, chtěl jsem se zeptat,kdy se chystáš do toho Holandska.Původně jsem měl v plánu odjet do Anglie,ale bohužel kluci co tam jeli v Září 2013 odtamtud utíkají.Prý to tam je s prací čímdál horší hlavně pro nově příchozí.Počítám,že to máš nějak v merku a trochu nastudované.Tak pokud by to šlo začnu taky s přípravou a rád bych se přidal.
S pozdravem Boda

andrea

Ahoj monco je to stále aktuální? ? Pokud jsi ještě nikoho nesehnala napiš na mejla. ..Já mám v plánu jet do dvou týdnů. ..více informací přes mejl

andrea
andrea:

Můj mejl [email protected]. ..kdo by měl i jiný zájem pište deset

andrea:

Ahojte take bych chtela vyjet za praci kamkoli.Pokud me vemete k sobe staci napsat na [email protected]

Jitka

Ahoj holky, prosím vás kde takovéhle brigády a info o nich sháníte.. Pošlete mi prosím info [email protected] 🙂

Vláďa

Ahojky, tak nevím, chtel jsem jet přes cool agent do Warringtonu, ale teď jsem na vážkách. Chystá se tam někdo?Nebo někam jinam? Napište, ve dvou či více se to lépe táhne:-)
Mail: [email protected]

Jan

Ahoj, jsme 2 mladý kluci 21 a 23 let. Mončo rádi bychom za prací do Anglie. Dej nám vědět na e-mail [email protected] díky 🙂

niki

Ahoj jsem v leyton prisla sem o praci nevi nekdo o necem?? Diky moc

niki

Ahoj jsem v leyton prisla sem o praci nevi nekdo o necem?? Diky moc

lada

ahojte lidi rad bych naka prace v anglii dej temi vědět děkuji

Roman
lada:

Hi all, na začátku června odlétám do Anglie za prací na skladech. Hledám spolucestovatelku, která hledá dobrodružství. Pokud má některá z Vás podobné plány, tak pisněte. Veškeré podrobnosti domluvíme na mailu nebo přes Skype.

Nikola

Ahoj 🙂 měla bych zájem vyjet nekam do zahraničí. Pokud někdo nechcete jet sám,tak se ozvěte 🙂

Nikola

Ahoj 🙂 měla bych zájem vyjet nekam do zahraničí. Pokud někdo nechcete jet sám,tak se ozvěte 🙂

Nikola

Ahoj 🙂 měla bych zájem vyjet nekam do zahraničí. Pokud někdo nechcete jet sám,tak se ozvěte 🙂

Tereza Plíšková
Nikola:

taky bych ráda vyjela do zahraničí :)takže se ráda ke komukoliv přidám 🙂 piš na e-mail [email protected]

Václav Jelínek

Ahoj, měl bych zájem o práci v Anglii, popř dej vědět další podrobnosti(kdy by byla možnost odjezdu atd.)

Alena

Ahoj 🙂 Jsem studentka VŠ a ráda bych na 2-3 měsíce do Anglie a nechci sama 🙂 Kdyby jste se někdo chtěl přidat, napište mail [email protected]

Tomáš

Zdravím,rád se přidám:)Kdyžtak pisnete,vyměníme informace:) [email protected]

Martina

I já se ráda přidám. 🙂
[email protected]

Patrik

anglicky neumim nějak extra ale nějak bych se domluvil, tak se ozvěte kdybyste chtěli přibrat zájemce tak do 2 měsíců, díky 🙂

Lubomír

Vybraným 3 lidem,co sem píšou nemám a hledám práci, jsem chtěl udělat něco kvůli, co by jinak museli zaplatit agentuře tzn. sehnat práci a bydlení v UK. Jsem tu víc jak 4 roky a mám zkušenosti. Cheshire je velká průmyslová aglomerace, kde je jedno velké město vedle druhého a tím pádem i hodně možností najít práci.Nabízel jsem např. obsluha balící linky v čokoládovně, práce ve stáčírně limonád a šumivých vín nebo třídění a překládka zásilek v logistické společnosti. Většinou nenáročné práce, jak fyzicky (balení, etiketování,paletování zboží) , tak i na AJ nároky. Plat 6,31 -7,20 libry na hod. + bydlení single room za 55 liber týdně. Co myslíte, jak to dopadlo? Z náhodně oslovených 3 lidí se nezval ani jeden. Takže vidím, že to s tím hledáním práce nebude až tak zlé. Nepište sem vzkazy typu „ňákí práce v Anglyji, dej temy vědět“. Když někomu není dost v přepočtu 245 korun na hodinu, pak práci evidentně nepotřebuje.

Dom
Lubomír:

Ahoj, taky bych se rád dozvěděl více. Prosím ozvi se na mail.

[email protected]

S prací ve warringtonu mám zkušenosti.

Peter
Lubomír:

Pán Ľubomír mohol by ste sa mi ozvať na email? S kamarátom máme záujem o prácu v Anglicku a chceli by sme odcestovať do začiatku Septembra spolu. Budeme Vám vďačný. [email protected]

Alena Holoubková
Lubomír:

Dobrý den, s velkým zájmem jsem si přečetla Váš příspěvek a moc Vás prosím o radu- už delší dobu marně hledám někoho solidního, kdo ví o práci v cizině, konkrétně v Anglii, opravdu mám zájem, píšete o průmyslové aglomeraci, vezmu cokoliv, jsem veterinární technik, jsem zvyklá pracovat na směny, i o víkendech.Půjdu na linku, k pásu, prostě cokoliv, jen potřebuji vědět, že ta práce je a není to zas jen další výmysl.Moc předem děkuji a budu se těšit na odpověd.Holoubková

lubomír
Alena Holoubková:

Práce v Anglii není výmysl, ale je potřeba pro to něco udělat.Mohu vám pomoct vyřídit slušné bydlení bez zbytečných a nesmyslně vysokých poplatků, pomoct založit účet v britské bance (bez něj vám nepošlou výplatu) a registraci zdrav. a soc. pojištění+ založení registrace daňového poplatníka v GB, protože tady neexistují rodná čísla.Jak tohle budete mít, zařídím vám prac. pohovor u potenciálního zaměstnavatele, ale ten už musíte absolvovat čistě solo a bez cizí pomoci, pochopitelně v angličtině. Tady je zakopaný pes a zásadní problém. Pokud neuspějete a nevezmou vás, pak to vše co předcházelo, se dělalo zbytečně. Troufnete si? Je třeba zvážit všechna rizika. Pokud nemáte AJ na komunikativní úrovni, pak raději zkuste agenturu nebo něco jiného.

Lucie Pelanová
lubomír:

Zdravím pane Lubomire taky bych mela zajem pracovat v anglii bez nejaky agentur ktere jsou zbytečně predražené,kdyz tak se ozvěte na muj email [email protected] Měla bych vazne velký zajem Dekuji za odpoved

Lubomír
Alena Holoubková:

Velká Británie chystá znovuzavedení pracovních víz. Pokud budete váhat další týdny a měsíce, může nastat situace, že příp. cestu za prací budete začínat na britské ambasádě žádostí o prac. vízum s poplatkem 60 liber jako to bylo kdysi. Bez garance kladného vyřízení. Paní Holoubková, nebylo by lepší přiznat, že tu práci nechcete? Dal jsem Vám konkrétní reálnou nabídku práce a ani po 3 měsících žádná odpověď. Už nemám chuť v rámci charity někoho přemlouvat. Nechcete, budiž. Beru na vědomí.

Dana
Lubomír:

Dobry den jsme dve zeny z prahy a mely bychom zajem o praci v Anglii,pokud by jste byl ochoten nam i za uplatu pomoci s hledanim prace budeme rady.Prace v tovarne atd.Predem dekujeme.

Dana
Lubomír:

Dobry den pane Lubomire,jsme dve zeny z prahy a mely bychom zajem o praci v Anglii,pokud by jste o necem vedel prosim dejte nam zpravu.Odmena samozrejmosti.Spozdravem [email protected] tel.732626432

Lubomir
Dana:

Kvůli lidem jako jste vy už nejsem ochotný pomáhat komukoliv shánět práci v GB. Psal jsem vám,textoval SMS,dokonce i volal na mobil.Nereagujete na nic,neodpovídáte. Zaplaťte si agenturu a vše bude OK.

Jim
Lubomír:

ahoj, ja mam v planu ted jet do zmrzlinarny ve skelmersdale, mam to domluveny ale teda prez agenturu, pokud budes prosim moc, ozvi se a dej vedet, ja odlitam prvniho unora a je cas jeste.

Petr
Jim:

Zdravim nasel jsem agenturu ktera zarizuje bydleni + pomaha lidem sehnat praci.Naklady nejsou tak velke jako u ostatnich agentur kde se plati poplatky od 200-300liber a sluzby jsou na stejne urovni ne-li lepsi(jine agentury jsem nezkousel takze nevim,ale davam muj nazor).Kouknete na stranky http://www.novazkusenost.cz Jel jsem pres ne a do 5dnu jsem zacal pracovat v mlikarne.Takze doporucuju

Lubomír

Vybraným 3 lidem,co sem píšou nemám a hledám práci, jsem chtěl udělat něco kvůli, co by jinak museli zaplatit agentuře tzn. sehnat práci a bydlení v UK. Jsem tu víc jak 4 roky a mám zkušenosti. Cheshire je velká průmyslová aglomerace, kde je jedno velké město vedle druhého a tím pádem i hodně možností najít práci.Nabízel jsem např. obsluha balící linky v čokoládovně, práce ve stáčírně limonád a šumivých vín nebo třídění a překládka zásilek v logistické společnosti. Většinou nenáročné práce, jak fyzicky (balení, etiketování,paletování zboží) , tak i na AJ nároky. Plat 6,31 -7,20 libry na hod. + bydlení single room za 55 liber týdně. Co myslíte, jak to dopadlo? Z náhodně oslovených 3 lidí se nezval ani jeden. Takže vidím, že to s tím hledáním práce nebude až tak zlé. Nepište sem vzkazy typu „ňákí práce v Anglyji, dej temy vědět“. Když někomu není dost v přepočtu 245 korun na hodinu, pak práci evidentně nepotřebuje.

Daso
Lubomír:

Ahoj Lubomíre,ja mám vážne zájem o práci v Anglii, mohl by jsi říct více informací, chtěl bych jet do Anglie už tento týden.Mohl by jsi mi poslat na email více informací a kontakt na tebe ( telefon,skype),abychom se zkontaktovali.Děkuji za odezvu

Experticall
Lubomír:

Ahoj, mám v plánu začátkem záři odjet do Anglie nejen za prací, ale taky se konečně trochu rozmluvit. Pokud by si věděl o nějaké brigádě nebo možnosti práce i s ubytováním, dej mi určitě vědět. Popř. mám parťáka sebou, kdyby bylo volné místo. Můj e-mail je [email protected].

Opravdu mě neváhej kontaktovat.

S pozdravem Jarda

Kristýna
Lubomír:

Dobrý den,
pokud je stále možnost zprostředkování práce,budu ráda za více informací. Chtěla bych do konce července odcestovat. Email: [email protected]

Miroslav
Lubomír:

Dobrý den, o vaši nabídku pokud je ještě aktuální bych měl zájem. Určitě bych chtěl vědět více informací. Můj mail je [email protected]. Díky za případnou odpoved.

Martin
Lubomír:

měl bych zájem.. uvažuji o cestě do GB ani ne tak za prací jako pro zážitek a zlepšení Aj.. pokud jste ještě ochotný něco zprostředkovat, ozvěte se na mail, budu vám vděčný. komers zavinac seznam tecka cz

Martin
Lubomír:

uvažuji od cca října/listpadu o odjezdu do GB, zatím nejsem zcela rozhodnutý pro agenturu/single trip.. cílem není primárně výdělek, spíše životní zkušenost a snaha zlepšit si Aj. Pokud někdo hledá parťáka a přemýšlí podobně, budu rád, když se ozve. komers zavinac seznam tecka cz

Michal
Lubomír:

Ahoj Lubomíre, pokud jsi ještě ochotný pomoci s hledáním práce a ubytování, rád bych využil tvé nabídky. Je mi jedno, o jakou práci by se jednalo, chci odejít z ČR, jelikož mě tu už nic nedrží. Každopádně ti budu za jakoukoli pomoc vděčný a také bych se ti finančně revanžoval. Můj email: [email protected] Pohodový den Michal

michal
Lubomír:

Ahoj, s přítelkyní bysme chtěli jet za prací do anglie a chtěl jsem se zeptat jestli o něčem nevíš? Potřebovali bychom jak práci tak i bydlení 🙂

jindra

Ahoj, mam velky zajem. prosim ozvi se. wwwjindracz[@]centrum.cz

Karel

Ahoj Lubomíre, pokud je to stále aktuální tak bych rád využil tvé nabídky na získání práce a ubytování v Anglii. Myslím to opravdu vážně. Pokud tě mohu poprosit ozvy se mi prosím na mail. Předem moc děkuju. Karel [email protected]

Mary

Ahoj lidi, taky zvažuju jet přes CoolAgent do skladu. V nabídce mají jak potravinové sklady, tak s oblečením. Nevíte jaký je v tom rozdíl? Kde je třeba práce náročnější? Chci odjet v říjnu. Kdyby se někdo chtěl přidat bylo by super. Nebo kdybyste někdo, kdo už v Anglii bydlíte věděli o nějakém volném pracovním místě a volném pokoji v share house, dejte vědět! Pokud máte zkušenosti, nebo se taky chystáte, budu ráda za info o průběhu a celkové spokojenosti s agenturou. Nechci jet jen za výdělkem, ale hlavně za angličtinou a kulturou. Anglii miluju… Takže pokud někdo sdílí stejné nadšení pro tuto zemi, pište!(: mail: [email protected]

Lenka
Mary:

Já jsem na website coolagent viděla,že z technických důvodů mají nábor do skladů v UK pozastaven.

Zdeněk

Ahojky lidi.Má někdo zájem odjed v současné době ještě vůbec do U.K. Ti co jsou tam dýl už jsou relativně „Za Vodou“. neříkám,vždycky,pořád se dá začít. Teďkom by to bylo s vědomím že to bude zpočátku o hubu. Musí být štěstí na práci i bydlení. V U.K. jsem byk krátce loni.práci jsem mněl hned na druhý den. To bylo ale veliké štěstí. Nicméně jako zkušenost skvělé!! Tam venku je to prostě jiný. Jiný! PS: Ještě letos? Příští rok na Jaře?

Peter
Zdeněk:

Zájem je, ale 99% nabídek jsou podvody, je to dost težký.

Edita
Zdeněk:

Ahoj, také bych měla zájem. Nejraději bych vyjela hned v září 🙂 Dejte dyžtak vědět, připojila bych se 🙂

Milan
Edita:

Ahoj,
Je zde nekdo kdo uvazuje odletet do UK ? Prosim napiste mi nejradeji bych odletel co nejdrive

Mario

Zdravím pane Lubomire taky bych mel zajem pracovat v anglii bez nejaky agentur ktere jsou zbytečně predražené,kdyz tak se ozvěte na muj email [email protected] měl bych vazne velký zajem Dekuji za odpoved

Libor

Ahojte,nevíte prosím o nějakou práci?Dě[email protected]

ikkkk

ani tam nechodte..hrůza a děs

Lufino

Dobrý den, prosím..také hledám práci..nejlepe v UK
Jsem však bez řidičáku.
Odjet mohu ihned ..
PRosím ozvěte se mi na email..
Děkuji
Lucie

Petr

Zdravim nasel jsem agenturu ktera zarizuje bydleni + pomaha lidem sehnat praci.Naklady nejsou tak velke jako u ostatnich agentur kde se plati poplatky od 200-300liber a sluzby jsou na stejne urovni ne-li lepsi.Kouknete na stranky http://www.novazkusenost.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: