Práce/pomoc v zahraničí

brigáda na léto 2012

Jakub V.

Dobrý den,
sháním brigádu na léto 2012. Například v hotelu, v restauraci, baru, nebo podobně. Destinace je mi jedno, spíše záleží na domluvě s místními, popřípadě turisty. Hovořím plynule anglicky a rusky, mám základy italštiny a ukrajinštiny. Termín zhruba polovina června až září 2012 (může být i kratší).
Děkuji za odpovědi.
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Tereza Jurošová

Taky sháním brigádu v tomto termínu. Nejlépe jih Itálie. Pomocná v restauraci, umývač nádobí, servírka, cokoliv.
Děkuji.

Josef Holoubek
Tereza Jurošová:

Dobré odpoledne,
pro všechny, co se chytají, nebo už do Londýna odjeli a nevědí si moc rady, bych rád doporučil tyto internetové stránky:

http://www.londyn2012.wbs.cz

Najdete tu všechny potřebné informace (pohromadě), co vše udělat před odjezdem, během pobytu a po příjezdu zpět do své vlasti.

Přeji všem mnoho úspěchů a věřím, že Vám tyto internetové stránky alespoň trošku pomohou ve Vašem snažení a dosáhnutí vytyčeného cíle…

S pozdravem,

Josef Holoubek.

Email: [email protected]
Skype: JosefHoloubek

Helios Agency

Pro mezinárodní 5* hotely v Řecku hledáme zájemce pro všechny pracovní pozice hotelu (recepční, barman/barmanka, číšník/servírka, pokojské, pracovníky pro wellnes centrum, pomocná síla.
Helios Agency koncem listopadu pořádá Career Days kde budete mít možnost o nabídkách pohovořit s managementem hotelů, který provede prezentaci před letní sezónou 2012.
Pokud máte zájem,na našem webu http://www.heliosagency.webs.com naleznete nezávaznou přihlášku, kterou prosím vyplňte a pošlete na náš e-mail ([email protected]).

Barbora Vokurková
Helios Agency:

Dobrý den,tato brigáda je až od 18 let že?

Lucie B.

Dobrý den,
sháním brigádu pro sebe a svou kamarádku na léto 2012. Rády bychom pracovaly např. v hotelu jako pokojské, pomocné v restauraci či umývačky nádobí. Nebo také sběr ovoce by nebyla špatná zkušenost. Lokalitu vyhraněnou nemáme.
Děkuji za odpověď

[email protected]

Lucie B.

Dobrý den,
sháním brigádu pro sebe a svou kamarádku na léto 2012. Rády bychom pracovaly např. v hotelu jako pokojské, pomocné v restauraci či umývačky nádobí. Nebo také sběr ovoce by nebyla špatná zkušenost. Lokalitu vyhraněnou nemáme.
Děkuji za odpověď

[email protected]

Beáta

Dobrý den
Hledám brigádu na léto 2012.Jako vykládat zboží v obchodě,ale nejlépe tak v drogerii.Nebo by mi nevadilo práce na poli. Místo tak nejlépe Ostrava.
Děkuji předem za odpověď.

Josef Holoubek
Beáta:

Dobré odpoledne,
pro všechny, co se chytají, nebo už do Londýna odjeli a nevědí si moc rady, bych rád doporučil tyto internetové stránky:

http://www.londyn2012.wbs.cz

Najdete tu všechny potřebné informace (pohromadě), co vše udělat před odjezdem, během pobytu a po příjezdu zpět do své vlasti.

Přeji všem mnoho úspěchů a věřím, že Vám tyto internetové stránky alespoň trošku pomohou ve Vašem snažení a dosáhnutí vytyčeného cíle…

S pozdravem,

Josef Holoubek.

Email: [email protected]
Skype: JosefHoloubek

Jonáš

Co takhle práce na hotelech? Dobrá práce a jídlo a ubytování za málo peněz. Plánuju tam jet zkrz Student agency, kdo by se chtěl přidat, dejte vědět. Dostaneme větší slevu na zprostředkování práce.

Benediktová
Jonáš:

Práce na hotelech a v jaké lokalitě ??? Měla byhc zájem pro mě a mého přítele 🙂

Jonáš
Benediktová:

Info máš v mejlu:)

Tereza Jurošová
Jonáš:

taky by mě to zajímalo 😉 jestli bys poslal nějaké info . Dík

Boris
Jonáš:

Zdravím, můžu také poprosit o info? :))

Petra
Jonáš:

také prosím o info 🙂

Gabika
Petra:

Taktiež by som poprosila o info 🙂

Lucie
Jonáš:

Prosila bych taky o info, děkuji 🙂

Petras
Jonáš:

Mohl bys mi také prosím poslat info? Děkuju 🙂

Petras
Jonáš:

Mohl bys mi také prosím poslat info? Děkuju 🙂

Jonas
Petras:

Odeslano:)

Veronika GAyerová
Jonas:

Dobrý den. Měla bych taky zájem o brigádu Na rok 2012 na léto. V hotelu. Poprosla bych o poslání. Děkuji

market
Jonas:

Prosím taky info.. díky :))

Hanna
Jonas:

Ahoj Jonáši, pošli mi prosím také nějaké informace.

Šárka K.
Jonáš:

Dobrý den.
O práci v hotelu bychom i s kamrádkou určitě měly zájem.Pokud jsou ještě volnám místa,byla bych Vám vděčná za bližší info.
Děkuji

Andrea
Jonáš:

Dobrý den, také bych prosila o informace. Děkuji

Honza
Jonáš:

Mohl bys mi taky poslat nějaké info? Zní to zajímavě. Díky 🙂

Veronika
Jonáš:

Taky bych prosím prosila info. Děkuj:)

KLára Hynečková
Jonáš:

taky mám zájem. POšleš mi info? 🙂

Naňáková Zdenka
Jonáš:

Dobrý den,
taky by mě to zajímalo. Mohl byste mi poslat info?

Lucie
Jonáš:

Taky bych prosila o info 🙂 Díky

tereza
Jonáš:

taky bych prosila o info na mail, děkuji

Eliška
Jonáš:

ahoj Jonáši, mohl bys mi prosím poslat taky nějaké info..děkuji moc..:-)

Jeina
Jonáš:

Prosím pěkně také o info… velmi mne váš nápad zaujal. Díky předem.

Vendula
Jonáš:

Ahoj, taky bych prosila o info. Děkuji 🙂

Kristýna
Jonáš:

Ahoj, můžu taky poprosit o nějaké informace? =)

Barča
Jonáš:

Ahoj =c) Vím, že je to dlouho, co jsi sem tento inzerát dával, ale pokud je ještě možnost se příhlásit o info, hlásím se =c)
Děkuji

Dan
Jonáš:

čus mohl by jsi mi poslat taky nějáké info 🙂 prosím

Peter
Jonáš:

Mozes poslat blizsie informacie? vdaka

Hana
Jonáš:

Mohu poprosit také i info? 🙂

laura
Jonáš:

ahoj vadilo by ze nemam 18 ?

Simona
Jonáš:

Ahoj prosím a napiš mi termín.

Silvie
Jonáš:

Můžu taky jeden mejl ohledně infa? 🙂 Děkuju.

Šárka
Jonáš:

Taky bych měla s kamarádkou zájem. Prosím také o info

Jonáš:

prosím o informace děkuji

DAno
Jonáš:

čau , poslal by si aj mne nejake info ? NECH IDEME AKO JEDNA DOBRA partia 🙂

Lenka
Jonáš:

AHoj, možem ťa poprosiť o bližsie info ohĽadom práce v hoteli, kotrú si spomínal na webe? V akej lokalite atd? Dakujem.

Markéta
Jonáš:

Tiež by som poprosila info.

tomas
Jonáš:

ahoj mas jeste nejake volne mista mel bych o to zajem … a prosim te nejake info dik

Jonáš:

Ahoj můžu taky poprosit o info?dík

Marie

Dobrý den,jsem 18ti letá studentka zdravotnické školy,ráda bych našla brigádu na léto 2012.Hlídání dětí,práce v restauraci nebo baru,obchodu nebo co mi někdo nabídne.Zvládnu vše.

Lucie

Dobrý den,

taky bych prosila o info té brigády od student agency,

Děkuji

Jan

Dobrý den,

nevíte někdo o nějaké brigádě na létní sezónu na Maledivách nebo podobné lokalitě kdekoliv na světě? Já našel jen samé full-time, tak nejste někdo lépe informováni , než já. Velmi díky moc za pomoc!

Romča

Ahojky, moc bych chtěla na prázdniny vycestovat do zahraničí. Jestli to ještě není objednané a jsou ještě volná místa, tak bych se taky ráda přidala :-). Předem díky za poslané informace

Januška P.

Dobrý deň , hľadám si brigádu na leto 2012 , hoci som zo Slovenska , nerobí mi problém vycestovať aj ďalej , buď do ČR alebo kľudne aj do zahraničia . Som šikovná a rada sa naučím a nadobudnem nové skúsenosti . V lete budem mať 19r a ovládam celkom dobre angličtinu a kus z nemčiny :)viac info e-mail. Rada budem , ak sa niekto nájde s ponukou . Prajem pekný deň s pozdravom Janka 🙂

Josef Holoubek
Januška P.:

Dobré odpoledne,
pro všechny, co se chytají, nebo už do Londýna odjeli a nevědí si moc rady, bych rád doporučil tyto internetové stránky:

http://www.londyn2012.wbs.cz

Najdete tu všechny potřebné informace (pohromadě), co vše udělat před odjezdem, během pobytu a po příjezdu zpět do své vlasti.

Přeji všem mnoho úspěchů a věřím, že Vám tyto internetové stránky alespoň trošku pomohou ve Vašem snažení a dosáhnutí vytyčeného cíle…

S pozdravem,

Josef Holoubek.

Email: [email protected]
Skype: JosefHoloubek

Gabi

Ahoj, vidím, že nás zájemců je tu už hodně, nu doufám, že se ještě někde najde volné místo.. také sháním brigádu – jakoukoli – na léto 2012. Jsem studentka, 18 let, domluvím se anglicky a francouzsky. Na destinaci nezáleží. Předem děkuji za odpověď.

Maki

Ahoj, já jsem za prací chtěla vycestovat již minulý rok, ale nakonec jsem odcestovala přes inzerát do Pyrenejí.
Protože mi přijde, že student agency ti sice něco zaručuje, ale také si za to nechává solidně zaplatit.
Na doporučení jsem psala přímo na jednu anglickou farmu, ale bohužel se mi na e-mail zpět neozvaly.
Teď už mám více kontaktů a třeba znám Slováka, který rok cestoval po Anglii a sháněl týdenní joby. PS: V Británii je dost velká výhoda týdenní mzdy, tedy pokud se ti práce nelíbí, po týdnu dostneš prachy a můžeš zase jít o dům dál.
Tento rok budu mít po maturitě, tak bude plno času, tedy kdyby se někdo rád přidal plánuji na doporučení kámoše začít v Anglii a pak kam mě mé toulavé botky potáhnou.
Pře CouchSufring znám francouze, který by mohl domluvit nárazově vinice.

Adele
Maki:

Maki: ahoj, taky máme v plánu jet do Anglie, ale bohužel nemám ještě po maturitě, takže se tam chystám jen na 3 měsíce, kdyžtak dej vědět:)

Nela
Maki:

Ahoj, můžeš mi prosím poslat nějaké informace o té práci a tak? 🙂 díky

Nikola Kissová
Maki:

Ahoj. Mohla bys mi poslat nějaké informace nebo tak? Taky plánuji prázdniny v zahraničí. Děkuji

Eva
Maki:

Ahoj Maki,
taky mám v plánu (když stihnu dodělat včas zkoušky na vysoký) vycestovat za prací do Anglie, v Londýně mám strejdu, takže bych ráda alespoň ze začátku začala tam, kdyby něco nevyšlo, aby člověk měl nějakou jistotu. Nerada bych jela sama a kamarádi jsou vůči tomuhle dost skeptický, takže pokud se mi ozveš, mohli bychom se nějak víc domluvit a poznat a třeba se do Anglie vydáme spolu…Zdraví E.

Anet
Eva:

Ahoj..tvoje nabídka zní víc než lákavě. V loni jsem se chystala vycestovat, ale bohuzel se nenašlo nic dobrýho. Proto jsem si řekla, že letos musim něco najít..kdyby si měla zájem, tak pošli nějaky info na mejl. Budu se těšit. S pozdravem A.

Andrea
Eva:

Ahoj, také sháním někoho na brigádu – sama si netroufnu :). Je mi 20 a mám volno od června do září 🙂

karolina
Maki:

ahoj, mela bych zájem, nevím jestli už není pozdě,ale v to léto bych se přidala:) prosím posly info na mail:)

Honza
Maki:

Ahoj Maki, moc rád bych taky něco takového zkusil…chci rozvinout jazyk atd. Když nic tak alespoň jestli bys ohledně toho neměla nějaké info… díky moc 🙂

Iva
Maki:

Ahoj,jestli stále plánuješ někam vyrazit o prázdninách za prací, tak bych se ráda přidala. Teď mi končí zkouškoví a chtěla bych na 2-3 měsíce někam do zahraničí klidně i na kratší dobu. Jestli sháníš někoho do party tak se hlásim 🙂 Ozvi se Iva

daja

ahojte taky shanim brigadu ale ve svedsku bohuzel nejsem viucena takze shanim praci jako pokojska,pomocna sila do kuchine.ale klidne i sber boruvek predem dekuji za odpovedi

Philipp Havlíček

Dobrý den,
sháním brigádu na léto 2012. Například v hotelu, v restauraci, baru, nebo podobně. Destinace Německo nebo Rakousko, záleží na domluvě. Hovořím plynule německy. Termín zhruba od července až září 2012 (může být i kratší).
Děkuji za odpovědi.
[email protected]

Nikola

Dobrý den, jsem 18 letá studentka SŠ a ráda bych si přivydělala, kdybych mohla hlídat Vaše dítě. Nejvíc by se to hodilo až v létě, protože namám školu, takže bych mohla kdykoliv, od rána apod., jestli by jste ale potřebovali i přes rok, tak by jsme se museli domluvit na čase, abych stíhala školu. Zkušenosti mám se svojí mladší sestrou, které je teďka 5 let a hlídám ji už úplně od malinkata, děti mám strašně moc ráda, proto bych si chtěla najít přivýdělek hlídáním dětí. Jestli bych Vás zajímala více můžete mi napsat na e-mail: [email protected], ráda odpovím a domluvím se. S pozdravem Nikola

Hana

HLEDÁM brigádu či výpomoc na letní prázdniny, což je od 1.července do 31.srpna. Klidně i víkendy během celého roku. Zvládnu výpomoc seniorům,výpomoc podnikatelům s vyřizováním věcí, venčení psa,hlídání dětí, úklid, administrativa, výpomoc do baru, kuchyně, rozdávání letáků, pomoc při nárazových akcích, různě, nejlépe od soukromých osob, nepotřebuji žádné smlouvy. Je mi 18 a studuji na obchodní akademii. Píšu všemi deseti, práce s PC zvládám. Brzo budu mít za sebou kurz ECDL(řidičák na počítač)
Pište prosím na meil: [email protected]
Budu ráda za každou nabídku. děkuji

Honza

Dobrý den,
sháním brigádu v zahraničí na léto 2012. Například v hotelu, v restauraci, baru, nebo podobně. Hovořím plynule anglicky. Jsem studentem OA, mám rád sporty a píšu všemi deseti. Termín zhruba od 15. července do poloviny září 2012 (může být i kratší).
Děkuji za odpovědi.
[email protected]

Dobrý den,
sháním brigádu pro mě a mou přítelkyni na léto 2012 s nástupem možným od 1.6. až do konce září v restauraci, baru, hotelu apod.
Jsem studentem prvního ročníku VŠ obor cestovní ruch. Mám ukončené osmileté gymnázium v Ústí nad Labem, mluvím plynule anglicky a znám základy francouzského jazyka.
Moje partnerka letos maturuje rovněž na gymnáziu v Ústí nad Labem, také hovoří plynule anglicky a částečně rusky. Rádi zvážíme nabídku jakékoli pomocné práce – kancelářská činnost, úklid, pomocník v kuchyni, sběr ovoce atp. Na lokalitě nezáleží. Raději bychom pracovali v zahraničí, ale nebráníme se ani práci u nás.
Děkuji za odpověď.
[email protected]

verča

Dobrý den ,ráda bych sehnala brigádu od 15 let pro mě a mou kamarádku ,nejlépe v HK nebo v Pardubicích. Děkuji za odpověď.

Sestry

Dobrý den,
rády bychom se sestrou našly brigádu, která by se týkala práce na dětském táboře – jako pomocná ruka v kuchyni či praktitant. Obě jsme společenské a spolehlivé. Za nabídky předem děkujeme.

Sestry

Dobrý den,
rády bychom se sestrou našly brigádu, která by se týkala práce na dětském táboře – jako pomocná ruka v kuchyni či praktitant. Obě jsme společenské a spolehlivé. Za nabídky předem děkujeme.

Simi
Sestry:

Dobrý den ,ráda bych se přidala ke stejné žádosti jako tady slečny,předem děkuji za odpověd 🙂

Tomáš K.

Dobrý den,
sháním brigádu pro 2 až 3 osoby (věk 16-18 let, znalost AJ a základní znalost NJ) nejlépe na sběr ovoce v období července nebo srpna 2012, pokud byste někdo sháněl brigádníky nebo věděl o volném místě tak mi prosím napište na email [email protected], děkuji

Dominik

Dobrý den sháním brigádu na celé letošní prázdniny ,popřípadě klidně i na jeden měsíc…věk 18 let,zakladní angličtina,A také Svářecký prukaz (zakladní zkoušky) práce by se měla týkat nějaké pomocné práce třeba an stavbě,čišník,barman,uklidové práce,a tak podobně… když někdo budete vedět nebo třeba bude potřebovat na neco prosím ozvi te se mi na [email protected] nebo na telofoní číslo 604638995

Ondřej Tomšovský

Dobrý den, hledám brigádu na celé léto 2012.Je mi 19 let a jsem studentem 3. ročníku gymnázia v Šumperku. Má znalost anglického jazyka je na dobré úrovni. Již od svých 14 let jsem pravidelně každé léto trávil na brigádě, ať už to na pražském letišti, či v divadle V Celetné, nebo skladu u nás v Šumperku. V průběhu školy pracuji jako sportovní redaktor ve firmě Esports, aktivně se podílím na redakčním chodu šumperského hokeje. V příštím roce se chci dostat na fakultu Trenérství na Masarykově Univerzitě v Brně. Zkušenosti s prací s lidmi mám také, neboť chodím pomáhat do místního Domova důchodců a také jezdím na dětské tábory jako vedoucí. Předem děkuji za odpověď

S pozdravem Ondřej Tomšovský

Markéta F.

Dobrý den,
ráda bych sehnala brigádu na letní prázdniny v okolí Českých Budějovic. Věk 17 let. Týkat by se měla roznášení letáků, uklízení pokojů, mytí nádobí apod.

Alan.B

Dobrý den,hledám brigádu v okolí Brna, je mi 16 let.Děkuji

Hana Marečková

Dobrý den,hledám brigádu na léto 2012 je možné i o měsíc prodloužit.Nejlépe pro mě a mou kamarádku.Je mi 18 let,zvládám dobře angličtinu, mám i základy francouzštiny.
Budu moc ráda i za brigádu v okolí Valašského Meziříčí.
Budu moc ráda,jestliže se někdo ozve.
PS: Jsem velmi pracovitá a usměvavá 🙂 😀
Děkuji,hezký den.

Dobrý den scháním brigádu na leto.Klidne kamkoliv na hlídání dětí nebo jako hospodyně v domácnosti.Mám 15 let .Předem děkuji

radek

Dobrý den, nevite nekdo o nejake brigáde v zemedelství na letní prázdniny? informace zasilejte na email. Dekuji

Zdenek PIcek

Dobrý den hledam brigadu na leto 2012 v městě nebo v okoli Českých budějovic.Vice info o sobě pošlu zpětně na vaš email. dekuji

Richard

Dobrý den,
hledám brigádu v zahraničí na léto 2012. Mohla by to být práce jako je např.: administrativa, v hotelu, baru, ale i v nějaké restauraci atd.. Jsem student a navštěvuji SOŠ pro administrativu EU, rád se přiučím novým věcem. Mluvím plynule anglicky a bulharsky, a také mám základy němčiny. Umím psát všemi deseti a vyznám se v počítačích. Termín zhruba od 1.července do konce srpna.
Můj e-mail je – [email protected] .
Děkuji za odpovědi.

míša

Dobrý den,
s kamarádkou také sháníme brigádu na léto 2012,je nám jedno kde to bude,ale problém je,že je nám teprve 17….nevíte někdo o něčem?

Mariana Vašíčková

Dobrý den,
sháním brigádu nejlépe v okrese Olomouc. Je mi teprve 15 let, ale nabízím zručnost a komunikativnost. Za každý návrh budu vděčná. Děkuji.

Alena

Dobrý den,
chtěla bych se optat na nějakou brigádu v zahraničí pro více lidí..
máme již zkušenosti z předešlých let (pracovali jsme dva roky po sobě v řeckém hotelu Alexandra Beach)
Děkuji.

Míša :-)
Alena:

Ahoj Aleno…můžeš mi prosím pomoci?píšeš,že jsi už pracovala v zahraničí v hotelu….s jednou kamarádkou bychom rády takovou práci našly na Mallorce nebo Ibize,jenže neví jak.Jet a hledat práci až přímo naa místě je risk a s agenturou nevíme.Tak jestli můžeš kdyžtak pomoci s volbou agentury nebo tak….byla bych moc vděčná….kdyžtak mi písni na email….
Moc díky míša
[email protected]

Kája
Alena:

Ahoj Aleno,
Prosím Tě mohla bys mi poradit, s přítelem bychom chtěli na prázdniny do zahraničí. Píšeš, že máš zkušenosti s prací v zahraničí. Mohla bys nám poradit?? S přítelem bychom klidně pracovali v hotelu jako výpomoc či pokojská. Hodilo by se nám nějaké info.
Jestli budeš tak ochotná, napiš mi na meil, děkuji.
Meil- [email protected]
Měj se hezky

Tereza

Dobrý den, také hledám brigádu na léto 2012, nejlépe práce v hotelu (pokojská), nebo pomocná síla v restauraci či v baru kdekoliv. Mluvím anglicky a francouzsky. Info zasílejte na mail Děkuji.

Ondra

Hezký večer, také hledám brigádku. Nejlépe Německo, Rakousko. 😀 Budu rád za jakýkoliv info v mejlu. Všem hodně štěstí ,…

Kája

Ahoj,
s přítelem bychom chtěli o prázdninách vyrazit pracovat do zahraničí, bohužel žádné zkušenosti ještě nemáme a zatím se nám nedaří. Byli jsme na pár výběrových řízení přes agentury a nic. Prosím, pokud mátě někdo nějaké info, napište nám. Jsme ochotní jet kamkoli, sbírat ovoce nebo výpomoc do hotelů apod.
Díky za info
můj meil- [email protected]

denisa

Dobrý den,
sháním brigádu na léto 2012.ráda bych si přivydělala, Například v hotelu jako pokojská, pomocné v restauraci či umývačky nádobí. Nebo také sběr ovoce by nebyla špatná zkušenost.
Nebo jako vykládat zboží v obchodě,Nebo by mi nevadilo práce na poli. kdybych mohla hlídat Vaše dítě.
Nejvíc by se to hodilo až v létě, protože namám školu, takže bych mohla kdykoliv, od rána apod., jestli by jste ale potřebovali i přes rok, tak by jsme se museli domluvit na čase, abych stíhala školu.
Předem Děkuji za odpověd.
Dištak pište na email: [email protected]

Eva Doležalová

Ahoooj, hledám brigádu na toto léto .. Je mi 17 let a jsem z Brna.. Byla bych moc ráda kdyby se někdo ozval.. Díky moooc Páá 😛

dominika

Pošleš mi taky prosím bližší info.Předem děkuji:)

Aneta

Hledám brigádu na léto 2012.Nikde nic nemůžu najít. Prosím o info.Ústecký kraj

Johana Bursíková

Dobrý den,

hledám brigádu na léto 2012 v Praze. Nejlépe v oblasti administrativy – recepční, asistentka, apod., jelikož v administrativě mám předchozí zkušenosti – měsíc jako asistentka na Ministerstvu životního prostředí ČR a měsíc jako recepční ve firmě Eaton s.r.o. – reference mohu samozřejmě dodat. Samozřejmě se ale nebráním i jiným typům brigád – prodavačka, servírka, hosteska, apod.
Je mi 20 let, jsem studentkou prvního ročníku PF UK. Hovořím plynně anglicky a španělsky (obojí mohu doložit certifikáty) a mám základy francouzštiny (4 roky na střední škole). Minulé léto jsem také absolvovala kurz pro průvodce, zkoušku budu sice dělat až tento rok, ale velice ráda bych získala zkušenosti jako amatérská průvodkyně. Píšu všemi deseti a jak jsem již zmínila mám zkušenosti z oblasti administrativy – telefony, přijímání návštěv, korespondence, vypomáhala jsem v archivu i na personálním oddělení.
Budu vděčná za každý tip či nabídku.
Můj e-mail: [email protected]

Yveta

Dobrý den,
hledám brigádu na léto – v zahraničí nebo v ČR.
Je mi 19 let, studuji na gymnáziu. Domluvím se bez problémů anglicky – zkoušky CAE na A. Mám základy francouzštiny.
Předem děkuji za odpověď

Josef Holoubek
Yveta:

Dobré odpoledne,
pro všechny, co se chytají, nebo už do Londýna odjeli a nevědí si moc rady, bych rád doporučil tyto internetové stránky:

http://www.londyn2012.wbs.cz

Najdete tu všechny potřebné informace (pohromadě), co vše udělat před odjezdem, během pobytu a po příjezdu zpět do své vlasti.

Přeji všem mnoho úspěchů a věřím, že Vám tyto internetové stránky alespoň trošku pomohou ve Vašem snažení a dosáhnutí vytyčeného cíle…

S pozdravem,

Josef Holoubek.

Email: [email protected]
Skype: JosefHoloubek

Larisa

Doporučuji přečíst si články z různých zemí – práce v zahraničí, je tam třeba i JAR a podobně méně dostupné země:
http://www.czechtimes.cz/clanky/prace-v-zahranici

Vendula Pechačová

Dobrý den,
jmenuji se Vendula Pechačová je mi 19 let a jsem z Českých Budějovic. Studuji střední obchodní školu. Hledám brigádu na léto a nebo pak i přes školní rok. Stačí mi zatím brigáda na léto. Jsem práce schopná, manuální, bezproblémová. Nejlépe bych nějakou brigádu z Českých Budějovic.
Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem

Josef Holoubek

Ahoj,
pro všechny, co se chytají, nebo už do Londýna odjeli a nevědí si moc rady, bych rád doporučil tyto internetové stránky:

http://www.londyn2012.wbs.cz

Najdete tu všechny potřebné informace (pohromadě), co vše udělat před odjezdem, během pobytu a po příjezdu zpět do své vlasti.

Přeji všem mnoho úspěchů a věřím, že Vám tyto internetové stránky alespoň trošku pomohou ve Vašem snažení a dosáhnutí vytyčeného cíle…

S pozdravem,

Josef Holoubek.

Email: [email protected]
Skype: JosefHoloubek

Pája

Hledám brigádu na léto např. sběr jakéhokoli ovoce kdekoliv v ČR.

Pavla H.

Dobrý den, jsem studentka (22), hledám brigádu na léto 2012. Přijmu jakoukoli práci z okolí Prahy a Rakovníka. Úklid, hlídání, sběr ovoce, manipulace…žádná práce mi nevadí, zvládnu cokoli.

Nastoupit mohu od 1. června

Anna M.

Hledám brigádu na tuto letní sezonu klidně i na dobu 4 měsíců. Jsem studentkou gymnázia (18 let) a mluvím řekla bych dobře anglicky(certifikát FCE) a 4 roky mám němčinu a moc ráda se přiučím jazyku novému a pounám novou kulturu. Ráda bych pracovala pokuď možno v hotelnictví(bar,servírka,animátorka,..) Za jakékoli info budu vděčná 😉

Honza

Zdravím,na léto se chystám do USA,na práci plavčíka na pár měsíců.možná i jiný program od agentury.Nechce se někdo přidat?Nebo někdo,kdo by měl stejný plán?
email [email protected]

míša

Já taky :DD

Tereza

Ahoj, je mi 21 let, hledám nějakou dobrou brigádu, třeba v oblasti administrativy a ekonomiky, nebo by mě bavilo jako delegátka….. prostím o nějaký tip na dobrou bigádu:-)

Lucka

moc ráda bych toto léto vycestovala někam do zahraničí nejlépe do řecka nebo španělska. Hledám někoho kdo by se připojil Nemáte někdo nějáký kontakty nebo nevíte o nějáký práci? Nebo co jet na vlastní pěst a práci si hledat až tam?

Kdyžtak můj email je [email protected]

Lukáš

Zdravim zrovna jsem dokončil maturitu a plánuji,že se vydám přes léto do zahraníčí.
Nevíte o nějaké brigádě?O jakékoliv a kdekoliv.
Rád bych si zlepšil své Aj schopnosti.
Případně budu rád když se někdo připojí 🙂

kamila

Ahooojky; hledám někoho kdo by se mnou jel na brigádu do zahraničí bojím se jet sama

Anežka

Dobrý den,Je možné někde sehnat brogádu o prázdninách na filipínách? 🙂

Megan

Ahoj na internetu jsem hledala něco jak si vydělat doma i kdyby to mělo bejt jen pár stovek. A ejhle narazila jsem na slušnou věc nainstalujete si lištu do pc a stačí trávit pár hodin denně na internetu a peníze se načítají samy. Přes lištu kterou si nainstalujete projde až 100 reklam za hodinu. Takže žádné klikání a podobné věci. Stačí být jen na internetu, vše je bez poplatků takže za zkoušku nic nedáte, zrušit se to dá vždycky :). A záleží jen ná Vás kolik si budete chtít vydělat, pokud trávíte hodně času doma stačí zapnout pc najet na libovolnou internetovou stránku a jít koukat na tv nebo vařit :D. A vydělává to víc než jen pár stovek měsíčně. Doporučuji zkuste to 🙂 http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=6626

Nikol

Dobrý den hledám brigádu od 14 let v oblasti Moravskoslezké. Ozvěte se mi kdyžtak 🙂

Katty

Chcete si přivydělat nějakou tu korunku pro sebe? Blíží se vánoce a vy nemáte dárek pro své blízké..? Stačí se zaregistrovat a pár minut denně na pc vydělávat..Nevěřila jsem tomu a OPRAVDU TO FUNGUJE…Bez žádných poplatků..stačí kliknout a vyděláváte http://www.zumail.cz/jsemzuu/04cee39fdbdb0225 nebo mail [email protected]

Nikola

Dobrý den,tento rok v kvetnu mi bude 14 let a rada bych si sehnala brigadu v okoli Prahy. Ozvete se mi prosim!

Adéla

Dobrý den,
ráda bych sehnala brigádu na prázdniny. Je mi 15 let. Pouze v Moravskoslezském kraji.
Prosím napište: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: