Spolucestování Evropa

Island – začátek června 2015

Katka

Ahoj, ráda bych se příští rok podívala na Island a zaujaly mě ceny letenek od Lufthansy, jsou kolem 5-5,5 tis. kč z Prahy, v ceně 1ks zavazadla do 23 kg. Ráda bych první dva týdny v červnu, protože tam ještě nebude tolik turistů a všeho. Ono počasí je vesměs stejné. Cena se však pořád mění a termíny rychle ubývají… přidal by se někdo?

Zkušenosti čtenářů

David

Cena letenek je zajímavá. Možná bych se přidal. Na jaký email Ti můžu napsat?
David

Radek

Ahoj, zní to perfektně, přemýšlím o něčem podobném, tak v případě zájmu o tom můžem podebatovat. Můj mail [email protected]
Radek

Martin

Ahoj, nedávno jsem sem dával příspěvek, že se ve stejném termínu také chystám na Island, ale nikdo se neozval. Takže bych se rád přidal 🙂 Budu rád za odpově. Martin

Ivona

Ahoj Katko, možná bych se přidala, Island je můj velký sen… napiš, ahoj I.

Jiří

Ahoj Katko chtel bych se take podivat na island jesti bych se mohl pridat byl bych rad kdyztak my napis na muj mail [email protected]

misa

Taky bych hned jela, už jste tam někdo byl? Já jsem cestovatelská skoropanna 🙂 chtělo by to vedoucího zájezdu :))

Eva

Zdravím, pokud se ještě vejdu, taky bych ráda info:) Dík

Honza

Ahoj holky:)

Můj plán je projet Island na čtyřkolce (kterou si tam koupím, a potom nejspíš dovezu domů:). Kdyby se chtěl někdo přidat, čtyřkolka je i pro dva (a navíc není podmínkou, je to jen jeden z mnoha mých zvláštních nápadů:).

Ne, nejsem snílek, já totiž své plány realizuji, zatímco mnozí ostatní jen sní. Mám za sebou už (hodně) cest, zlezených hor, prochozených stezek a dalších zkušeností. Přes zimu vydělám v cizině dost peněz, abych mohl v létě objevovat svět…

Rád bych na Islandu, pokud to bude Island, strávil co nejvíc času, resp. projel ho tak, abych se nemusel (dlouho) vracet – tak to mám totiž nejradši – nerad se vracím a nemám rád krátké dovolené; svět je moc velký (a krásný) na to, abych jezdil na stejná místa dvakrát, alespoň prozatím (předběžný termín je od května do září, ale klidně se přizpůsobím, případně se někdo může připojit na chvíli, atd.).

Pokud nevyjde Island na čtyřkolce, pak jsem přemýšlel o Asii na skútru (z Indonésie, přes Malajskii, Thajsko, Vietnam, Kambodžu, Laos, Indii, pokud možno až domů, ale to je otázka zmizení třeba tak na jeden rok, takže bych rád počkal až budu mít svou drahou polovičku:).

Ještě asi dovčera se rýsovala Aljaška s kamarádkou, zejména za účelem „výšlapu“ na Mount McKinley (trochu chodím po horách), ale nakonec z toho sešlo, tak přemýšlím, co s načatým létem a životem a začínám psát na hedvábku, díky níž jsem poznal spoustu přátel a báječných lidí.

Vlastně je mi docela jedno, kam pojedu, důležité je najít toho správného parťáka, nebo raději parťačku – jestli to zní, jako že hledám slečnu, tak to zní vlastně docela správně, protože jsem si nedávno uvědomil, že je děsně krásné žít, tak jak žiju já – pořád někde cestovat, lézt po horách, stanovat, kde se dá, splývat s přírodou i místní kulturou, je ale děsně smutné nemít svou lásku, o kterou bych se mohl starat, s kterou bych se mohl smát a s kterou bych to všechno mohl sdílet…

No, pokud je tu nějaká taková, můžem začít třeba na Islandu, resp. předtím někde v domovině:). Pište prosím na mail nebo FB (Jan Flos nebo podle mailu), protože jsem lajdák a i když to tak nevypadá, nebaví mě trávit každé odpoledne listováním na hedvábce;)

Honza, 29 let, původně z HK, momentálně do jara v Rakouských Alpách !!!

Aktak

Ahoj Katko,
jak to dopadlo s hledanim partaku na Island? Ja jsem chtela jet letos v lete,rozhodila jsem site mezi znamymi, zkusila jsem i pres facebook, ale nikdo jet nechtel. Tak ted premyslim jet s cestovkou, ale i tak bych radsi s nekym znamym nez sama. Domluvili jste se s nekym, ze vyrazite nebo jeste hledas? dik za info, Katka

Helena

Ahoj, jestli máte ještě volné místo, napiš na [email protected], já chci jet:-)

Michal

Ozvalo se tu dost lidí, ale nějak si z toho neumím udělat obrázek, jak ten výlet bude ve skutečnosti vypadat, případně jestli už je konkrétní termín a skupina 🙂

Zdendalbc1

Ahoj, také uvažuji, že bych se přidal, je-li ještě jedno místečko volné… Bylo by prosím možné poslat info na [email protected]? Díky! 🙂

Blanka

Ahoj, já bych se taky na Island ráda podívala. Červen mi vyhovuje, ale mohla bych max. na dva týdny. Ubytování stan, ubytovny, farmy? A pohyb po Islandu auty nebo veřejnou dopravou? Mně je 30 a jsem z Českých Budějovic. Už jste to začali nějak dávat dohromady? Blanka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: