Spolucestování Amerika

Západ USA 3 – 4 týdny v Září 2014

Anthony

Ahoj, našel by se někdo čtvrtý do auta na tenhle trip? Přílet do/z LA. Projet vše od LA, SF, LV a národních parků. My věk od 22 do 25. Ve více lidech bude i větší zábava 😉

Zkušenosti čtenářů

Tom

Ahoj,

Mám taky v plánu takový trip, rád bych se k Vám přidal, jestli máte stále místo, tak mě napiš a pokecáme.

Mail: [email protected]

Díky, Tom

Lukáš

Také bych měl zájem. Už loni jsem něco podobného plánoval.
Více na e-mail.

petr

čau čau, jsem teď 3tím měsícem v kanadě a jsem pro nové výlety, tak jestli to je pořád aktuální, tak mi napiš maila a dáme řeč 🙂 [email protected]

Diana

Ahojky! už máte asi plno co?:-)

Anthony
Diana:

Ahoj Dian, plno ještě není…napiš a můžeme si napsat víc;)

Aleš

Ahoj, plánujeme podobný trip ve dvou a hledáme další dva do auta. Chceme jet na celé září a objet národní parky arches,dead walley,yosemite… možna yellow stone

Petra Lindovska
Aleš:

Ahoj Alesi, s pritelem se chceme v zari take vydat na zapad USA na 3 tydny po narodnich parcich. Jeste je nabidka aktualni? Je nam 26 a 28 let a jsme z Opavy. Petra

Kristýna

Cauu, já bych se taky ráda připojila k některé skupině :-). Jedu na work and travel a od půlky září do půlky října bych ráda cestovala. Je mi jedno kam, jen mám letenku z New Yorku, ale to to vůbec nevadí, odpojila bych se dřív nebo později ;-).

Kristýna:

Ahojj, škoda, že to máš až od půlky září. Můžeme jen od začátku září do konce. 😉

Martin
Kristýna:

Ahoj, taky shanim nejakyho partaka, akorat jeste nevim kdy budu koncit s W&T, ale kdyby mi vysel nejak podobne termin tak bych se pridal….

Míša
Kristýna:

Ahoj, nejspíše poletíme s přítelem 13.9. do SF, kde máme 15.9. sraz se dvěmi kluky a pojedeme na trip (do 28.9.) poté se přesouváme na Floridu a z ní do NY, odkud odlétáme 14.10. 🙂 Jestli se chceš přidat – na jakoukoli část výletu, napiš 🙂

Jenda

Ahoj,

no já bych jeel !!

ale už máte asi letenky, co ?

na mailu moc nejsem, jestli ještě sháníte, tak mi zavolejte na 702412337.

nejsem mladík, ale projel jsem toho docela dost. Ale US by byl bonbonek (-:

mějte se

Jenda

Vít

Ahoj, já sháním taky nějaké spolucestovače. Na táboře končím 9.srpna a cestu zpět bych viděl tak na začátek září. Ozvěte se, kdo má podobné plány.

Vít

Šákul

měl bych 100% zájem 😉 pokud máte ještě volno…jsem vlastně volnej pro jakoukoliv partu která leti do státu začátkem září…tak pisněte kdo hledá partaka [email protected]

Anett

Ahoj všem, také bych chtěla procestovat LA,SF,LV a národní parky,ale můžu jen konec června až srpen, tak kdyby jste někdo něco plánoval nebo chtěl naplánovat ozvěte se. [email protected]

Veronika
Anett:

Ahoj Anett, taky bych jela. Můžu od půlky července do půlky září, kdyby někdo něco plánoval, tak se ozvěte na [email protected] 🙂

Peter Studenik

Ahoj, chystam sa do LA a SF v Zari tiez. Zijem v Prahe. Ak este hladate partaka, co dat stretko ? Peter

[email protected]

Káťa

Ahoj cestovatelé, kdo má místo v něčem pojízdným a chce na západní pobřeží plus parky někdy v období od 16.9. do 6.10. dejte mi určitě vědět ([email protected]). Ráda bych se k někomu přidala a procestovala kus USA.
Díky moc

Verča

Ahoj všem, jsme tři kámošky a od 15.9 do 2.10 bychom chtěly procestovat západ USA. Plán je buď udělat okruh z Los Angeles do SF pak národní parky, Las Vegas, Grand Canon, a zpět do LA, nebo začít v SF a dojet do LA, odkud máme zpáteční letenku. Sháníme nejlépe klučinu a zdatného řidiče v jednom, takže pokud by měl někdo zájem se k nám přidat, nechť se mi ozve na mail 🙂

Verča
zuzana

AHOJ, ZIJU NA FLORIDE, ZARI BUDU MIT VOLNE V PRACI NA CESTOVANI, RADA BYCH SE PRIDALA K PRIMA LIDEM, VYPADA TO, ZE MATE PROMYSLENE PLANY, KDYBYSTE STALE CHTELI PRIBRAT CTVRTOU OSOBU DO AUTA, TAK MI NAPISTE [email protected] :):) Cestovani Zdar 🙂

Marketa

Ahoj. Mame naplanovany trip po zapade USA: Salt Lake City, Grand Canyon, Las Vegas, LA, SF a nejake narodni parky. Doporucite nekdo po ceste nejake levne ubytovani v hostelech ci kempech? Pripadne kdo by se chtel k nam pridat, tak piste na mail prosim. marki.g(zavinac)seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: