Spolucestování kamkoliv

Léto 2013 – pracovní pobyt Student Agency

Nika

Přeji pěkné odpoledne všem nadšeným spolucestovatelům,

jsem 2Ščím dál víc mě lákají zahraniční dálky a tak jsem se rozhodla, že bych příští léto (cca červenec – říjen)

Zkušenosti čtenářů

Yvet

Ahoj,

taky mě v současné době „trápí“ stejné myšlenky:). Máš už namysli něco konkrétního, resp. konkrétní zemi a typ pracovního pobytu?

Pete
Yvet:

Cao holky,

pokud budete mit vetsi cestovatelske choutky dojedte na Novy Zeland. Poskytnu Vam ubytko i rady do zacatku…Je to blizko Au, Fiji, Tonga…takze urcite bude libit…dejte kdyztak vedet..

see y

Pete

Jan

Pečlivě vybírej,Student Agenci je opravdu bídná cestovka,
byl jsem s ní ve škole španělštiny v Marbelle,o nic se nepostarala a byla předražená.Kdybych chtěl opět jet se učit řeč nebo pracovat zaplatil bych si tak týden-2 na rozkoukání a pak bych si sehnal určitě kvalitnější a lacinější bydlení a lepší práci. Jan

Radka

Ahoj, držím palce, ale se Student Agency rozhodně NE!!! Oberou vás o spoustu peněz za věci, které si normální soudný a anglicky hovořící člověk dokáže zařídit sám, a budete maximálně bydlet a pracovat v otrockých podmínkách… Potkala jsem pár holek, které s nimi byly na au-pair pobytu, a prakticky všechny musely po pár dnech změnit rodinu, SA má v nabídce jen samé problémové a nenormální rodiny, které nejsou schopné najít si au-pairku jinou cestou… Taktéž jsem bydlela dva roky v Manchesteru (kde jsem si ubytování i práci zařídila sama, na vlastní pěst a bez jakýchkoli agenturních poplatků) a viděla, v jakých podmínkách tam SA lidi bydlí – namačkaní v barácích, kde platí 3x větší nájem, než jsem platila já, a za landlorda mají nějakého českého vyděrače, který si takhle mastí kapsu… SA má v zahraničí kontakty na samé pochybné lidi a nic s tím nedělá ani nehodlá dělat, protože to tak oběma stranám vyhovuje. Prosím, nebuďte další, kdo naletí!

Lucie
Radka:

Ahojky,
děkuji za tvůj příspěvek, zrovna jsem narazila na tuto agenturu a málem bych iím to všechno i věřila. To by teda bylo.Přítel by moc chtěl do Anglie a nejlépe do Manchesteŕu za prací a také by si tam splnil sen. Nevíme jen jak na to. Pořád projíždím net,ale vše je divné a podezřelé a mám strachy aby jsme nenaletěli. Pokud víš něco bližšího nebo máž nějakou radu dozačátku prosím napiš na můj email [email protected] Budu ti moooc moc vdečná :-)A PŘEDEM DĚKUJI.

Kalina
Lucie:

V celé Evropě je základ 100% znalost řeči . Ve V.B. prácovní příležitosti ovládají Poláci a ti jsou tvrdí . Asi nejlepší je se vydat někam na doporučení známých co tam byli . Ubytovat se a potom sondovat . Nectěl bych to absolvovat a tak držím palce .

Máša

Ahoj lidičky, děkuji za Vaše příspěvky, také jsem chtěla využít student agency. Neznáte někdo dobrou agenturu do začátku? Nejsem tak zdatná v jazyce, abych si něco sehnala sama. Chtěla bych do Německa nebo Rakouska..Děkuji, M.

Anet

SA určitě ne, teď jsem si chtěla zařídit přes ně aupair a přístup paní Havlíčkové, která to má na starosti je opravdu otřesný. Jasně mi dala na jevo, že umístit mě bude hrozný problém, a to už jsem jako aupair byla, umím dobře aj, řídit teda nechci,chtěla jsem na rok a chtěla jsem Londýn. Na to, že už to dělají takovou dobu teda zklamání.Takže ikdyž jsem ji zaplatila zálohu tak to oželím a to ještě mi po týdnu napsala dodatečný email se pěknýma lžima co jsem prý uvedla v dopise a o mých dodaných fotkách,aby ještě víc kladla důraz na to, že to bude opravdu problém mi najít rodinu.Ne SA už nikdy!Zkusím agenturu ALL s nimi jsem už jako aupair byla a žádný problém.

Maartina

ahojky já za sebe mám dobré zkušenosti se Student agency, byla jsem s němi v Německu a bylo to perfektní, jako au pair. Byla jsem v super rodině(měla jsem štěstí). I moje kamarádka co byla pracovně ve Velké Británii si nestěžovala.

Jan

Čau všichni, před 3 týdny jsem se vrátil z Anglie. Práci mi zařídila Student Agency. Ze začátku to vypadalo slibně, skvělé místo, milý personál apod. Za několik týdnů jsem v pokoji našel plíseň o kterou se nikdo dlouho nestaral. Za necelé dva měsíce jsem dostal padáka za neumytou podlahu. Později jsem také zjistil, že se na mě domluvil kuchař s manažerem, aby mě prostě vyhodili, že tam nejspíš přebývám. Od té doby stále kontaktuji agenturu, která slibovala hory doly, pokud nastane nějaký problém. Česká agentura se prostě nestará. Vedení hotelu uvedlo spoustu nesmyslných důvodů, kterých se anglická agentura PEC drží a předává je SA. Ta se samozřejmě, aby měla klid, za vás nepostaví a tvrdí, že pro to nemohou nic dělat. Sežerou veškerý prachy a neznají Vás. Jediné řešení, které Vám nabídne, je zaplatit a opakovat celý cyklus znovu. Ne díky.
Volte jinou agenturu nebo vlastní cestu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: