HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Změna termínu metodických dnů lezení v ledu

Změna termínu metodických dnů lezení v ledu

Český horolezecký svaz vás zve na další „adidas metodický víkend ČHS“, tentokráte zaměřený na lezení v ledu. Akci připravila metodická komise ČHS ve spolupráci s Horolezeckým oddílem Vír, výcvik povedou lektoři ČHS.

Jedná se o první ze čtyř metodických akcí pro lezeckou veřejnost, které se budou konat v průběhu roku 2014. Partnerem všem metodických dnů a víkendů ČHS v roce 2014 je adidas, hlavní partner ČHS.

  • Metodický víkend se měl konat 18. a 19. ledna 2014 na ledové stěně Vír cca 7 km od Bystřice nad Pernštejnem. Vzhledem k teplému úvodu zimy byl předběžně přesunut na 1. – 2. února. Samozřejmě, stále v závislosti na počasí.
  • Metodický víkend je zaměřen na seznámení s lezením v ledu, mohou přijet i ti, kdo nemají s ledolezením žádné zkušenosti.
  • Akce je určena široké lezecké veřejnosti, zúčastnit se mohou i ti, kdo nejsou členy ČHS.

Kapacita akce je omezena (max. 50 osob v jednom dni), proto prosíme všechny zájemce, aby se na metodický den včas přihlásili:

  • Přihlášky posílejte e-mailem na info@horosvaz.cz, do předmětu zprávy napište „metodický den Vír“,
  • v e-mailu uveďte jména přihlašovaných osob, zda se jedná o členy ČHS, a hlavně, zda chcete přijet na sobotu nebo na neděli (popř. na oba dny).

Podrobné informace o akci jsou v této pozvánce.

Pokud budete mít dotazy týkající se programu metodického víkendu, obraťte se na hlavního organizátora akce E. Ponikelského – emil.ponikelsky@seznam.cz, 737 195 985. S dotazy týkajícími se přihlášek se obraťte na sekretariát ČHS.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: