HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Zimní sporty

Zimní sporty

Program připravujeme. Zde najdete některé z připravovaných přednášek a workshopů. Úplný program bude hotov v říjnu 2015.

Typická Afrika

The Steep Planet (veselý skialpový koktejl)

Bratři Švihálkové, krutopřísní skialpinisté
Extrémní lyžování není sport, ale těžko definovatelný stav draze placené svobody někde mezi nebem a zemí, mezi štěstím a zoufalstvím, mezi životem a smrtí.

Freeride při západu slunce


Život freeridera

Robin Kaleta, český freeridový guru
Jak vypadá život českého freeridera? Kam až může tahle vášeň člověka zavést a jaká nebezpečí to sebou přináší?

Kousek od vrcholu Erciyes Dag (3 880 m), Turecko


Silk Road nejen s lyžemi

Martin Šťourač a Karel Svoboda
Projekt s názvem One World, Two Skis zavedl Betonáře (Martin a Karel tvoří Beton Ski Team) přes Balkán až do Himaláje. Po náročných prvosjezdech ve velehorách Asie nebo vojenském výslechu na turecko-íránské hranici čekala české skialpové dobrodruhy další výzva – sjezd 8. nejvyšší hory planety – Manaslu!

Freeride v Bulharsku


Balkánská pohoří – ráj pro skialpinismus a freeride

Jan Pala, největší propagátor skialpinismu a šéfredaktor skialpového webu TuleniPasy.cz
Balkánské země jsou se svými nádhernými pohořími pro zimní skialpinistické a freeridové aktivity poněkud opomíjené. Tato přednáška vám dokáže, že je to veliká chyba.


Heliskiing v Kanadě

Miki Knižka
Heliskiing alebo lyžovanie v prašane vo voľnom teréne za pomoci helikoptéry je sen každého, kto miluje lyžovanie a chce zažiť niečo vynímočné.

Program připravujeme. Zde najdete některé z připravovaných přednášek a workshopů. Úplný program bude hotov v říjnu 2015.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: