HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Thajsko


POSLEDNÍ DISKUSE

UbytováníMožnosti ubytování jsou v Thajsku doslova nepřeberné, v zemi je možné spát ve stanu v národních parcích, v jednoduchém obydlí etnických menšin v horách, v pokoji lehce větším než postel za pár desítek korun i ve vile s vlastním bazénem za několik desítek tisíc korun.

Ve většině thajských měst, i těch neturistických, bude minimálně jeden jednoduchý hotel s levnými pokoji, které využívají Thajci na cestách. Vybavení je velmi základní, ale na přespání bohatě stačí a pokoje jsou čisté.

V turistických oblastech je potom bezpočet guesthousů, což jsou malé, soukromě vlastněné hotýlky různé velikosti, různé úrovně a za různé ceny.

O úroveň výš stojí hotely, které se od guesthousů liší například recepcí s nepřetržitým provozem, kvalitnějším vybavením a nabídkou dalších služeb.

Ve velkých městech a letoviscích jsou luxusní hotely světové úrovně. Obecně se dá říct, že na většině míst Thajska se dá najít ubytování každé cenové úrovně.

Na turisticky oblíbených ostrovech je v nejvyšší sezoně lepší si ubytování rezervovat předem, zejména pokud máte konkrétní představy o bydlení, pokud vám jde čistě o postel a střechu nad hlavou, něco se dá najít i bez rezervace.


 

Aktualizaci online průvodce vypracoval Jan Styblík.


01.04.2015, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Život je těžkej? Né,jen ten, kdo to říká, je slabej!