HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Kambodža


POSLEDNÍ DISKUSE

Severovýchodní Kambodža

Žijí tu různé domorodé kmeny a nachází se tu spousta jezer, vodopádů ( Chaa Ong, Ka Tieng a Kinchaan) a života v přírodě.Kratie

 

Většina lidí sem přijíždí, nebo se tady zastavuje, aby viděla vzácné říční delfíny irrawadské, kteří žijí v určitých částech Mekongu asi 15km severně od města.

Ratanakiri

Tato provincie by se dala nazvat kambodžským divokým východem. Žijí tu různé domorodé kmeny a nachází se tu spousta jezer, vodopádů ( Chaa Ong, Ka Tieng a Kinchaan) a života v přírodě. Je důležité se sem vypravit v období sucha, neboť v období dešťů je sem cestování velmi obtížné. Nejlepší výchozí bod k prozkoumávání okolí je město Banlung.

Mondulkiri

Tato oblast se svou větrem ošlehanou krajinou působí úplně odlišně než zbytek Kambodže. Nabízí podobné zajímavosti jako Ratanakiri. V nedalekých vesnicích pnongů je možná projížďka na slonech.Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Chcete zažít pravý pohřeb? Jeďte do Indie do Varanasi.
Sponzorováno