HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Indonésie


POSLEDNÍ DISKUSE

Dovezte si jedinečné zážitky z Bali s cestovní kanceláří Go2

Dovezte si jedinečné zážitky z Bali s cestovní kanceláří Go2

Láká vás dovolená na Bali? Vydejte se tam se specialisty z cestovní kanceláře Go2! Užijete si koupání na krásných plážích, poznáte místní indonéskou kulturu a prozkoumáte přírodní krásy ostrova.V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta. Česky hovořící průvodci na Bali a v Indonésii již několik let žijí a dobře se vyznají v místních poměrech.

Villa Campuhan, Bali, IndonésieVilla Campuhan, Bali, Indonésie

Na programu zájezdů si v CK Go2 dávají opravdu záležet, je v něm obsaženo poznávání i odpočinek tak, aby si klienti svou dovolenouužili na maximum. Kromě zajištění kvalitního a ověřeného ubytování a sestavení itineráře cesty vám pomohou také s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařídí na cestu potřebné pojištění. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře. S těmito specialisty bude dovolená Bali dovolená vašich snů!

Chcete zkombinovat poznání místní kultury a výlety do přírody? Vydejte se na zájezd Příroda a chrámy. Čeká vás mimo jiné sjíždění řeky na raftech, návštěva chrámu Tanah Lot, výlet na Uluwatu a představení tradičního tance Kecak. Kromě toho samozřejmě také nezbytný odpočinek na pláži a nebo návštěva tradičních balijských masáží.

Chrám Tanah Lot, Bali, IndonésieChrám Tanah Lot, Bali, Indonésie

Máte zájem o potápění na různých lokalitách na celém Bali? Chcete pozorovat manty, měsíčníky, zažít vrakové potápění nebo absolvovat ponory podél úžasných korálových stěn? Rádi byste na ostrově Bali viděli nějaké přírodní a kulturní zajímavosti nebo s Vámi cestují nepotápěči? Zájezd Potápění na Bali se zážitkovým programem je pro vás ideální potápěčská dovolená!

Cvičíte jógu a hledáte především odpočinkovou dovolenou se spirituálním rozměrem? Zvolte zájezd Cesta za sebepoznánímKromě jogování, meditací a zdravého životního stylu v podobě organické stravy, je připraven rozmanitý program, který vám umožní poznat krásná místa, kulturu a život místních lidí. Navštívíte i jogové centrum, kde si jogu vyzkoušíte pod vedením balijského cvičitele.

Potápění na Bali, IndonésiePotápění na Bali, Indonésie

Pokud toho chcete stihnout víc, volte zájezd Bali a Sumatra - sloni a orangutani v pralese. Čeká vás dobrodružná cesta za tím nejlepším na ostrovech Bali, Jáva a Sumatra. Začnete relaxem na jižních plážích Bali, poté se přesunete do vnitrozemí, abyste se lépe seznámili s exotickou balijskou kulturou. Dále se přesunete do oblasti NP Taman Nasional Bali Barat, který vám nabídne jednu z nejkrásnějších podmořských faun. Na závěr přeletíte na ostrov Sumatra, kde vás čeká trekking v sumaterském pralese a zážitkové koupání slonů sumaterských. Ať už si vyberete ze široké nabídky zájezdy Bali jakýkoliv, čekají vás nezapomenutelné zážitky.


02.05.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cestování mě zbavuje předsudků. V této chvíli jsem právě změnil pohled na Bělorusko.