HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Indonésie


POSLEDNÍ DISKUSE

Procestujte Indonésii s cestovní kanceláří Go2!

Procestujte Indonésii s cestovní kanceláří Go2!

Chcete zažít více, než jen klasickou dovolenou na Bali v luxusním resortu? Chcete navštívit ty nejznámější památky, spatřit na vlastní oči indonéské sopky, pozorovat orangutany a jít na trek do pralesa? Vydejte se do Indonésie se specialisty na tuto destinaci - cestovní kanceláří Go2.Láká vás Bali nebo Indonésie? Hledáte něco víc než dovolenou vyplněnou opalováním? Jejich specialitou jsou originální a finančně dostupné programy na Bali a v Indonésii. V nabídce najdete jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udržet svůj rozpočet na uzdě. Spojte poznávání exotické přírody a kultury s relaxem na plážích. Navštivte ostrov Bali zalitý sluncem, radostí a pohodou.

Pozorování slonů, Sumatra, IndonésiePozorování slonů, Sumatra, Indonésie

Průvodci CK žijí dlouhodobě v Indonésii a vyznají se tu jako místní, takže vám dokáží se vším poradit. Na dovolené nebudete jen ležet na pláži, ale v mírném tempu navštívíte několik vybraných míst. Tento typ zájezdů na Bali umožňuje poznat celou řadu zajímavých míst a přitom si dopřát plnohodnotný odpočinek v exotickém prostředí. Go2Indonesia klade důraz na opravdové zážitky.

Sopka Bromo, Jáva, IndonésieSopka Bromo, Jáva, Indonésie

Chcete poznat co nejvíce a to nejzznámější? Vydejte se na dobrodružnou cestu za tím nejlepším na ostrovech Bali, Jáva a Sumatra. Začnete relaxem na jižních plážích Bali, poté se přesunete do vnitrozemí, abyste se lépe seznámili s exotickou balijskou kulturou. Dále vás čeká návštěva oblasti NP Taman Nasional Bali Barat, který nám nabídne jednu z nejkrásnějších podmořských faun. Na Jávě vystoupíte na sopku, kde se do dnes těží síra tradičním způsobem. Na závěr přeletíte na ostrov Sumatra, kde nás čeká trekking v sumaterském pralese a zážitkové koupání slonů sumaterských. Celý program v doprovodu zkušeného českého průvodce.

Varan komodský alias komodský drak, Komodo, IndonésieVaran komodský alias komodský drak, Komodo, Indonésie

Láká vás výet na menší ostrovy, kam toik turistů nejezdí? Prozkoumejte ostrovy Bali, Flores, Komodo a Rinča. Začnete na Bali, kde se seznámíte s exotickou kulturou místních hinduistů, projdete se rýžovými poli a ochutnáte typickou cibetkovou kávu. Poté se vydáte na ostrov Flores, kde vás čeká cesta plná zážitků – plavba soukromou lodí za komodským drakem na ostrovy Komodo a Rinča, šnorchlování s velkými mantami, koupání v kráteru sopky, barevná jezera na sopce a výstup k vulkánu Kelimutu. Celý program bude opět v doprovodu zkušeného českého průvodce.

Tradiční indonéské tance, Bali, IndonésieTradiční indonéské tance, Bali, Indonésie

Chcete si v Indonésii hlavně odpočinout a věnovat se józe? Bude se vám líbit zájezd Cesta za sebepoznánímKromě jógování, meditací a zdravého životního stylu v podobě organické stravy, je připraven rozmanitý program, který nám umožní poznat krásná místa, kulturu a život místních lidí. Navštívíme i jogové centrum, kde si jógu vyzkoušíme pod vedením balijského cvičitele. Cesta jógy spočívá v rozpletení vrozených lidských selhání, která lze jednoduše popsat jako neschopnost připustit si spokojenost.

Denpasar, hlavní město Bali, IndonésieDenpasar, hlavní město Bali, Indonésie

Cestovní kancelář GO2

Poznejte krásy Indonésie s odborníky z CK Go2! Dovolená Indonésie na míru je naší doménou. Zažijte Indonésii spojenou se zážitky a poznáním místní kultury a životního stylu. Navštivte exotický ostrov Bali. Velkou výhodou je také český delegát přímo na místě. Vyberte si své oblíbené Zájezdy Indonésie a Zájezdy Bali.02.01.2017, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Nelituji žádného dne, kdy jsem byla na cestách!