HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Indonésie


POSLEDNÍ DISKUSE

Poznejte Bali i jinak než z pláže s cestovní kanceláří Go2

Poznejte Bali i jinak než z pláže s cestovní kanceláří Go2

Láká vás cesta na Bali? Nechcete strávit celou dovolenou jen koupáním a opalování, ale samotným se vám ostrov prozkoumávat nechce? Vydejte se tam s cestovní kanceláří Go2, jejich zkušení průvodci vám ukážou krásy ostrova takové, jaké skutečně jsou, nejen turistické pozlátko.V oblasti cestovního ruchu působí cestovní kancelář Go2 už od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia aplikovali stejný koncept i v dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mexiko a Pacifik. Nabízí jak dovolenou pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele, kteří potřebují udret svůj rozpočet na uzdě. Díky velkým zkušenostem a skvělému zajištění si můžete vychutnat dovolenou svých snů bez zbytečných starostí. Samozřejmost je zajištění stálé kanceláře v cílových destinacích a přítomnost českého delegáta. Česky hovořící průvodci na Bali a v Indonésii již několik let žijí a dobře se vyznají v místních poměrech.¨

erstvé ovoce na trhu, Bali, IndonésieČerstvé ovoce na trhu, Bali, Indonésie

Program všech zájezdů je opravdu detailně propacovaný a vhodně kombinuje odpočinek s poznáváním tak, aby si klienti mohli svou dovolenou co nejvíce užít. Kromě sestavení zajímavého itineráře cesty a zajištění kvalitního ubytování CK také pomůže s výběrem té nejvýhodnější letenky a zařízením vhodného pojištění na cestu. Cestovní kancelář Go2 je dnes jedním z největších zajištovatelů individuální turistiky a jejich služeb využívají i jiné cestovní kanceláře.

Pláž Nusa Lembongan, Bali, IndonésiePláž Nusa Lembongan, Bali, Indonésie

Pokud nechcete procestovat jen Bali, ale poznat i další indonéské ostrovy, doporučujeme zájezd Bali, sopky na Jávě, plavba na ostrovy Komodo a orangutani na Sumatře, na kterém navštívíte hned tři velké indonéské ostrovy a souostroví Komodo. V rámci programu vás čeká odpočinek na severních pláží Bali, projdete se tajemnými zákoutími kulturního centra ostrova Ubud pod panoramatem sopek Agung a Batur s nepočetnými rýžovými políčky a prozkoumáte podmořský svět plného neporušených korálů u dramatického severního pobřeží. Souostroví Komodo proslulo tím, že na něm odnes žijí tzv. komodští draci, největší ještěři na světe. Na závěr se vydáte na ostrov Sumatra, domov orangutanů a slonů sumaterských.

Potápění na Bali, IndonésiePotápění na Bali, Indonésie

Pokud se rádi potápíte, vydejte se na Bali poznávat podmořský svět! Vody kolem Bali jsou plné ryb a žije jich zde víc než 3 000 odlišných druhů. Mezi nejzajímavější patří manta nebo měsičník svítivý, což je největší ryba na světě. Delfíni, žraloci nebo obrovské želvy zde také nejsou výjmkou. Na místě je mnoho profesionáních škol s licencí, u kterých můžete absolvovat potápečský kurz pro začátečníky i profesionály. Potápěčské školy jsou plně vybavené a kompletní výzbroj na ponory vám zapůjčí přímo na místě.

Hiduistický chrám Besakih, Bali, IndonésieHiduistický chrám Besakih, Bali, Indonésie

Pokud máte rádi kulturu a chcete Bali poznat opravdu důkladně, vydejte se na zájezd Příroda a chrámy Bali. Na něm se dokonale seznámíte s balijskou kulturou, tancem a uměním a poznáte přírodní krásy exotického ráje. Také poznáte tradiční balijské masáže a samozřejmě nebue chybět ani koupání v moři.


02.06.2016, Tereza Kramplová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

CESTOVATELSKÝ TWEET

Cesta je cíl...

NAJDI SI ČLÁNKY V OKOLÍ