HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

USA


POSLEDNÍ DISKUSE

Tři krátké filmy, z nichž na vás dýchne atmosféra New Yorku

Velké jablko, Hlavní město světa, Nový Amsterdam či Město, které nespí. Byli jste už v New Yorku pyšnícím se tolikati přívlastky? Ne? Tak se tam přeneste na pár minut díky třem skvělým snímkům.Začněme pomalým nakouknutím do New Yorku z oken hotýlků a mrakodrapů. Pozorujme automobily velké jako mravence, noční osvětlení i nádherné budovy z pohodlného křesla za oknem. Tenhle čtyřminutový snímek vás pro začátek naladí a určitě i vzbudí spoustu krásných emocí.

 

Když jste se pokochali výhledem na střechy i rušné křižovatky z bezpečné vzdálenosti, vyražte přímo do víru velkoměsta a nechte se okouzlit filmem The Beat of New York (Tlukot New Yorku), který vám představí život ve velkoměstě v celé jeho kráse. Těšit se můžete na ruch, shon a tisíce lidi. Přesto se budete cítit skvěle!

 

A závěrem si pusťte film The Year in New York. To už se budete cítit jako doma a s rodilými New Yorčany prožijete celý jejich rok hezky den za dnem.


27.05.2013, Kateřina Petríková


Diskuse


king
king
Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný
08. 11. 2018, 03:41:38

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

CESTOVATELSKÝ TWEET

Okradli nás a shořel nám stan. Ale příště jedu zas!

NAJDI SI ČLÁNKY V OKOLÍ