Za letním odpočinkem i zážitky vyrazte do vodního parku v Bešeňové

Za letním odpočinkem i zážitky vyrazte do vodního parku v Bešeňové

Vodní park Bešeňová má své kouzlo během celého roku. Na rodiny s dětmi čeká v tomto jedinečném vodním parku nejen termální voda blahodárně působící na lidský organismus, ale během prázdnin i skvělá zábava na letních atrakcích či na hudebních koncertech.

Návštěvníci si užijí zábavu na sedmi celoročních a šesti letních toboganech a kluzácích, na letní atrakci Bublina a na raftování v celoročně otevřeném bazénu s vlnami, ve kterém je postaráno o jedinečný zážitek z mořského příboje. Bublinu lze prolézat, vylézt na její vrchol a sklouznout do záchytného bazénu. Během raftování návštěvníci proplouvají pod most, přes úzkou jeskyni a kolem velké lodě. Uvnitř lodi se navíc nachází bazén pro potápění, na dně kterého čeká na objevení starý poklad.

Na nejmenší čekají vodní atrakce Dětský hrad a Dětská věž se skluzavkami a prolézačkami a Dětský svět s nafukovačkami, skákacími hrady a trampolínami.

V ZOOKONTAKTU Bešeňová si přijdou na své všechny věkové kategorie. Na návštěvníky čekají mláďata domácích a exotických zvířat jako papoušci, emu, želvy, ovečky a mnoho dalších.

Po absolvování všech atrakcí si rodiče jistě rádi odpočinou s osvěžujícím nápojem v ruce v bazénu s vodním barem Cosmopolitan Bar, v saunovém světě Harmonie Wellness & Spa.

Pobyt v Bešeňové zpestří všem bohatý animační program a víkendové hudební koncerty. Zkušení animátoři zabaví návštěvníky všech věkových kategorií a zpříjemní jim tak chvíle strávené v bazénech či mimo ně. Během hudebních vystoupení se představí Sima Martausová, Mafia Corner, Dominika Mirgová, nejmenší potěší Šmoulové. Na své si díky kapele Dora a FS Lučan přijdou i milovníci folklóru, fanoušky soutěže Česko-Slovensko potěší koncert Adély Radimcovej.

Hotel Bešeňová je svou polohou přímo v areálu vodního parku doposud léta oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou. Od začátku července navíc jako první hotel na Slovensku nabízí neomezené vstupy do vodního parku v ceně ubytování. V krásném prostředí Liptova si tak za dveřmi vašeho pokoje můžete vychutnat nespoutanou jízdu na toboganech či relax v termálních bazénech kolikrát jen chcete!

Společnost Tatry Mountain Resorts, a.s. je top provozovatelem horských středisek a zábavních parků a poskytovatelem turistických služeb v regionu střední a východní Evropy, konkrétně ve Vysokých a Nízkých Tatrách, v Čechách a v polských Beskydech. S portfoliem, které zahrnuje nejvýznamnější horská střediska, zábavní parky, golfové resorty a hotely, má ambice stát se největším subjektem v turistickém odvětví tatranského regionu. Hlavní cílem je obroda horských středisek, aquaparků, tematických a zábavních parků prostřednictvím zlepšování kvality a rozšiřování nabídky služeb.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: