YARDA GRUSS: Bojujte s rakovinou v peruánském pralese

YARDA GRUSS: Bojujte s rakovinou v peruánském pralese

YARDA GRUSS: Bojujte s rakovinou v peruánském pralese

V roce 2013 si pro vás připravil česky mluvící průvodce po Peru, Yarda Gruss, Expedici prevence, která vám pomůže bojovat s rakovinou, vysokým tlakem i špatnou funkcí jater, ledvin nebo srdce. Kromě toulání po peruánské přírodě a památkách se tak můžete těšit na jedinečné bylinkové čaje, masti a namíchané šamany z amazonských stromů, keřů a rostlin Uña de Gato, Chanca piedra, Chuchuhuasa, Guanabana, Lapacho, Sangre de Drago, Copaiba, dále pak z horských rostlin Muña Muña, Hercampuri, Maca nebo Cedron.

Pro ty, kterým bude třináctidenní expedice málo, bude připravena ještě čtyřdenní cesta do amazonské džungle.

Tato jedinečná ozdravná expedice se koná několikrát v roce 2013. Více najdete na www.peru.estranky.cz nebo kontaktujte přímo Yardu Grusse na mailu incareisen@live.com, skypu: jarda.gruss nebo telefonu: 005154221746.

O šamanských rituálech čtěte na www.amazonas.estranky.cz.

Peru po vodě

Meditace v peru

Peru, expedice

Za peruánskými domorodci

Zkušenosti čtenářů

Pavel Průcha pruchapavel@seznam.cz +420725129302

Pro : Yarda Gruss .
Nevím jestli se to dostane k Vám ale ::
Potřebuji pomoc znalého turistu v Limě. Koncem srpna 2020 přiletím do Limy a chci si zahrát golf,ale není to tak snadné najít nějaké levné hřiště , jako tomu bylo v Panamě , Thajsku či Turecku. Najde se někdo, kdo mě dá odkazy na jednotlivá hřiště či přímo pomoc.?? Vždy jsem si tam půjčil hole  a zahrál. Protože pak počkám na partu a jedeme společně dál  do dalších zemí. Děkuji Pavel Průcha

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: