Whiskey Berber

Whiskey Berber

Bratři Švihálkové alias Kejda Ski Team se v zimní sezóně 2014-2015 zaměřili na odhalování skialpového potenciálu marockého Atlasu. S cílem najít co nejzajímavější sjezdové linie v nejvyšších částech Atlasu vyrazili do severní Afriky hned dvakrát. A důraz byl kladen také na dokumentaristickou stránku věci. Výsledkem jejich snažení je film Whiskey Berber, který představí tři hlavní oblasti tohoto horského pásma, Mgoun, Toubkal aTazarhart a tamní skiextrémové linie, zavede nás do rušného Marrakéše a ukáže skromný život Berberů, obyvatelů horských vesnic.

Režie: Ondřej a Jiří Švihálkovi, délka: 34 min, země: České republika

Jazyk: český


Bratři Švihálkovi alias Kejda Ski Team jsou univerzální nadšení horalové z Brna, momentálně frekventanti kurzu na horské vůdce UIAGM, ale především osvědčení extrémní skialpinisté, kteří rádi objevují nové, exotické destinace, kde se snaží vyhledávat originální, estetické a technicky náročné skialpové cíle. Své cesty pak přímo v terénu autenticky a svépomocí dokumentují.Více na facebooku Kejda Ski Team.


Pro zařazení do programu ve vašem vybraném místě promítání se podívejte na stránku promítání daného města v sekci KDY a KDE.

Trailer k filmu:

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: