Využijte na svých cestách služeb Ukraine International Airlines, špičkového leteckého dopravce

Využijte na svých cestách služeb Ukraine International Airlines, špičkového leteckého dopravce

Ukraine International Airlines byly založeny v roce 1992 jako mezinárodní dopravce a v průběhu let se společnost proměnila ve strategického leteckého dopravce špičkové úrovně.

Hlavní činností UIA je osobní i nákladní doprava a mezi největší přednosti patří vedle nízkých cen také široká síť cílových destinací. Pověstná ukrajinská pohostinnost, moderní letadlový park, certifikovaná posádka i další zaměstnanci umožňují UIA úspěšně konkurovat na zahraničních trzích.

Letecká společnost UIA spojuje Ukrajinu s 38 zeměmi v Evropě, Asii, Americe, Africe a na Středním východě. Dopravce v současné době dispinuje 42 moderními letadly, s nimiž provozuje 1100 mezinárodních a vnitrostátních letů týdně a poskytuje spojení do více než 3000 destinací po celém světě. V následujících letech UIA plánuje nejen aktivně rozšiřovat a obnovovat svou leteckou flotilu, ale také expandovat východním a jihovýchodním směrem, zvyšovat frekvence letů a rozvíjet potenciál kyjevského letiště Boryspil International jako přestupního dopravního uzlu.

UIA nabízí několik různých tarifů, a tak si můžete vybrat vlastní balíček služeb, který bude vyhovovat vašim potřebám, abyste platili pouze za služby, které skutečně potřebujete.

  • Economy Lite – krátké cesty, pouze příruční zavazadlo
  • Economy Standard – příruční zavazadlo + odbavené zavazadlo, možnost změnit datum cesty za příplatek
  • Economy Premium – cestování all-inclusive, všechny doplňkové služby, možnost změnit/zrušit cestu
  • Business Saver – všechny výhody třídy business class, bez možnosti změny rezervace a vrácení letenky
  • Business Flex – prvotřídní služby, flexibilita v případě změny, maximální pohodlí na palubě i letišti

Pokud cestujete s UIA do zahraničí, můžete si jejich prostřednictvím sjednat cestovní pojištění.Díky svým partnerům společnost UIA zaručuje i možnost rezervace ubytování, a to za ty nejlepší ceny pro jakýkoliv typ ubytování. Na stránkách společnosti UIA si snadno zajistíte i půjčení autapřípadně individuální dopravu.

Pokud vaše dítě cestuje samo, vyžádejte si službu pro nedoprovázené dětia personál UIA se o vaše dítě na cestě postará.

A pokud si budete chtít cestu letadlem udělat ještě pohodlnější, UIA nabízí celou řadu doplňkových služeb. Ochutnejte například lahodná ukrajinská jídla nebo si rezervujte nejpohodlnější místa na palubě.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: