Vytvořte vlastní fotografickou slideshow a soutěžte s ní na festivalu Kolem světa

Vytvořte vlastní fotografickou slideshow a soutěžte s ní na festivalu Kolem světa

Titulní fotografie: Shutterstock.com

Fotíte na cestách a rádi byste se o své fotografie podělili s dalšími cestovateli? Máte možnost! Cestovatelský festival Kolem Světa vyhlašuje SLIDESHOW AWARDS 2013 – soutěž o nejlepší slideshow. Svůj příspěvek do soutěže můžete zasílat do 3. listopadu 2013. Hlasování diváků o nejlepší slideshow pak proběhne v Praze na festivalu KOLEM SVĚTA, který se bude konat ve dnech 16. – 17. listopadu 2013. Autor vítězné slideshow obdrží outdoorové vybavení v hodnotě 5 000 Kč dle svého výběru.

Podmínky pro účast:

Do soutěže o divácky nejpoutavější krátkometrážní slideshow se může přihlásit kdokoliv, kdo bude moci svůj příspěvek osobně představit na festivalu Kolem Světa v Praze. Jeden autor může přihlásit jen jeden příspěvek! Umělecké a cestovatelsky zajímavé soutěžní slideshow mohou být maximálně 180 vteřin dlouhé nebo kratší a vytvořené pouze na počítači.

Svou slideshow přihlásíte odesláním datového souboru vyhlašovateli soutěže na email [email protected] nejpozději do půlnoci 3. listopadu 2013 přes www.uschovna.cz, www.wetransfer.com či podobné služby. Nezapomeňte uvést název slideshow, Vaše jméno, telefon a svou emailovou adresu. Je na samotném autorovi, v jakém formátu příspěvěk dodá (mpeg, avi, exe, vob), podmínkou je však kompatibilita se systémem Windows. V soutěžním příspěvku není dovoleno používat filmové sekvence z videokamery, musí se jednat o statické obrázky z fotoaparátu doprovázené hudbou. Oproti tomu použití časosběrných snímků (timelapse) je povoleno a doporučeno. Fotografie mohou být v počítači jakkoliv upravované.

Ve dnech 4. – 10. listopadu odborná porota vybere a nominuje 10 nejzdařilejších slideshow pro projekci na festivalu a divácké hodnocení. Vybraní finalisté musí být osobně přítomni na festivalu (mají vstup zdarma), kde svou slideshow osobně představí a okomentují. Pakliže autor slideshow nebude osobně účasten na festivalu a stane se vítězem, hodnotnou cenu obdrží autor druhého snímku v pořadí.

Více informací na www.kolemsveta.cz.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout úspěšné loňské slideshow:

https://www.youtube.com/watch?v=L3QnCAbbgfM

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: