Vyrobeno v Evropě: vyhrajte poukázky na nákup zboží Keen! UKONČENO

Vyrobeno v Evropě: vyhrajte poukázky na nákup zboží Keen! UKONČENO

Společně s předním světovým výrobcem obuvi, firmou Keen, jsme připravili soutěž o tři poukázky v hodnotě 2000 Kč. Odpovězte na trojici otázek a právě vám může pod stromeček přibýt jeden dárek navíc.

European made

Keen vyrábí vysoce odolné outdoorové boty, všestranné sandály do terénu i kvalitní bezešvé ponožky a oceňované batohy a tašky. Keen je důkaz, že poctivá práce se vždy prosadí. Hned po vzniku v roce 2003 firma prorazila se sandály Newport s patentovanou ochranou prstů.

Durand MidDurand Mid

Durand Polar do zimních podmínekDurand Polar do zimních podmínek

Zimní sportovní obuv ElsaZimní sportovní obuv Elsa

Na podzim tohoto roku představila tato značka kolekci z evropské produkce. Do této skupiny produktů patří zejména celokožené trekovky Libety Ridge, ale i populární Durand, či jejich zimní verze Durand Polar. Více o evropské výrobě si můžete přečíst zde.

Trekovky Keen Liberty RidgeTrekovky Keen Liberty Ridge

Abyste mohli vyzkoušet boty Keen a stát se tak jejich fanouškem, připravili jsme pro vás soutěž o dárkové poukázky v hodnotě 2000 Kč, které budete moct uplatnit v prodejnách Keen Concept Store, Rock Point nebo Hannah.

Nápovědu hledejte na stránkách www.keenfootwear.cz .

Soutěžit můžete až do 20. prosince! Každý má právě jeden pokus. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které kontaktujeme e-mailem. Poukázky Vám přijdou poštou až domů.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru Novinky z hor, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Váš e-mail může být poskytnut společnosti Keen za účelem marketingové komunikace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: