Vyřešte si jídlo na cesty. Nakupte hotové v Hervisu.

Vyřešte si jídlo na cesty. Nakupte hotové v Hervisu.

Každý, kdo vyráží na delší cestu, řeší zásadní otázku – co budu jíst? Nikdy totiž nevíte, jestli zrovna ve vesnici v horách, která je cílem denního treku, najdete obchod otevřený. Odpověď je ale jednoduchá, stačí nakoupit v Hervisu kompletní hotová jídla AdventureMenu a máte po starostech.

Otázku jídla na cestách řeší každý, kdo putuje delší dobu mimo dosah civilizace. I vy už jste se možná ocitli v situaci, v níž jste museli sáhnout do svých železných zásob. Jste hluboko v horách a spoléháte se, že zrovna v následující vesnici se budete moci najíst buď v restauraci, nebo doplníte potraviny v obchodě, který bude určitě už za následujícím rohem

AdventureMenu je vždy po ruce

Jenže nic. Restaurace má zavřeno, obchod zmizel a najednou je otázka jídla zase akutní. Pokud ale budete mít v batohu připravené hotové jídlo AdventureMenu, tak tenhle problém odpadá. Naopak, můžete si třeba dát dietní zeleninové rizoto po provensálsku, nebo trochu energeticky vydatnější vepřo, knedlo, zelo. Budete přesně vědět, co jíte, kolik energie do sebe vpravíte a příprava je velmi jednoduchá. Navíc se nemusíte při přípravě zatěžovat rozděláváním ohně, protože se jídlo díky chemické reakci dá ohřát v sáčku. A během deseti minut jste v pohodě.

Takže pokud se chystáte vyrazit na nepřístupná místa, stojí nákup v Hervisu určitě za zvážení.

nebo dále například:

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: