Víte, že nejvíce příspěvku na BLOGU HedvabneStezky.cz je z USA?

Víte, že nejvíce příspěvku na BLOGU HedvabneStezky.cz je z USA?

Jistě víte, že jsme pro vás připravili také možnost sdílení svých zážitků z cest s rodinou a kamarády pomocí cestovatelských blogů HedvabneStezky.cz. Sledujeme, kam nejčastěji míří vaše kroky, a zemí s nejvíce příspěvky se stala jednoznačně USA, hned potom píšete o naší „domovině„, tedy České republice. Třetí místo v počtu přípěvků si drží Čína spolu s Vietnamem.

V poslední době jsme pro vás blogy navíc výrazně modernizovali, takže jsou uživatelsky příjemnější. Snadno si můžete vytvořit profil, přidávat každý den příspěvky, fotografie i aktuální polohu na mapě. Takže pokud u nás ještě nemáte svůj „online cestovatelský deníček“, neváhejte si ho založit a sdílet tak své dojmy se všemi návštěvník HedvabneStezky.cz. Stačí se přihládit na blog.hedvabnastezka.cz.

Zkušenosti čtenářů

baca

radsej ste mali nechat vsetko ako bolo,formatovanie mi vobec nefunguje,poprehadzovalo mi to prispevky,pomizli komentare,preto tu uz dalej v pisani blogu nepokracujem a presiel som na inu stranku

Katka

To nás velmi mrzí, ale blog teď bude fungovat mnohem lépe. Máte-li nějaké konkrétní výtky, budeme rádi, když nám je pošlete v nějaké ucelené formě na email katka.smolova@hedvabnastezka.cz, abychom mohli případné chyby opravit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: