Víkendová bike škola nebo kurz via ferrat s Klubem Hedvábná Stezka

Víkendová bike škola nebo kurz via ferrat s Klubem Hedvábná Stezka

Zlepšete své sportovní znaloti, rozšířte si obzory, poznejte zajímavé lidi a užijte si čerstvého vzduchu s Klubem Hedvábné Stezky. V nejbližší době se chystají tyto kurzy:

1. Víkendová bike škola ve Žďárských vrších

Chcete-li se přiučit praktgickému ovládání vašeho horského kola na rovině, ve výjezdech i ve sjezdech, vydejte se na Víkenodovu bike školu ve Žďárských vrších 1. až 2.červen s Klubem Hedvábná Stezky. Účastníci si odnesou také mnoho poznatků týkajících se improvizovaných oprav v terénu, případně i servisu v domácí dílně. Instruktoři zájemcům poskytnou cenné tipy týkající se oblečení a výstroje pro vícedenní MTB akce a transalpy.

Program je realizován formou krajinově hodnotných, avšak nepříliš fyzicky náročných výletů, jež začínají a končí v místě ubytování. Cílem těchto vyjížděk jsou lokality vhodné jako tréninkový terén pro nácvik jednotlivých jízdních technik. Zajímavým bodem programu bude zábavná orientační hra a pro zájemce také noční vyjížďka.

Cena kurzu je 2000 Kč.

2. Základní kurz via ferrat v Raxalpe

Seznamte  se se  všemi aspekty pohybu na jištěných cestách. Dvoudenní kurz v oblíbené feratové oblasti Raxalpe nacházející se nedaleko Vídně je určen pro ferratové začátečníky a pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet jištěné cesty. Termín kurzu je 22. až 23. června.

Naučíme se základní manipulaci s materiálem, jak se používají jistíce pomůcky, naučíme se techniku sebejištění, bezpečností zásady pod stěnou a hlavně zažijeme krásu oblasti  Raxalpe.

Cena je 2050 Kč a zahrnuje kurzovné, zapůjčení kompletního ferratového setu (sedák, helma, odsedka, prsní úvazek, ferratový set, karabina) i dopravu Mikrobusem.

Přihlášky ke kurzům posílejte na email pavel.pichler@hedvabnastezka.cz do 1.května. Pozor, jen omezený počet míst!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: