VIASAT HISTORY: Dokument o těch, jenž pátrali po posvátných a starověkých záhadách

VIASAT HISTORY: Dokument o těch, jenž pátrali po posvátných a starověkých záhadách

V říjnu se na Viasat History můžete těšit na dlouho očekávanou druhou řadu seriálu Lovci záhad, ve kterém se Šifra mistra Leonarda stává skutečností. Budete tak mít jedinečnou možnost sledovat příběhy o výpravách za legendami, včetně například hledání těla krále Artuše, ostatků Johanky z Arku nebo chrámu krále Šalamouna. Lidstvo jimi bylo dlouho posedlé, a to ať už kvůli tomu, že nálezci slibovaly neomezenou moc nebo bohatství – nebo obojí – nebo kvůli půvabu, který zaručovalo jejich zkoumání.

Pro většinu z nás jsou to záhady ze světa fantazie a filmů, jako je Indiana Jones nebo Mumie, ale Lovci záhad vypráví opravdu neuvěřitelné, ale skutečné příběhy skutečných dobrodruhů, kteří věřili, že tyto záhady jsou pravda. Každé ze 13ti napínavých dobrodružství uchvátí vaší představivost a nenechá vás vydechnout, až uvidíte historiky, jak zkoumají artefakty za pomoci dramatických rekonstrukcí, svědectví 
znalců, speciálně vybraných míst k natáčení a archivních záběrů.

Seriál Lovci záhad přivádí k životu některé z nejneuvěřitelnějších výprav, jaké kdy byly podniknuty, aby ukořistily jedny z nejvyhledávanějších předmětů na světě. Nenechte si ho ujít a sledujte ho vždy v úterý od 29. října do 21. ledna ve 20:00 na VIASAT HISTORY.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: