HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Veletrh Outdoor se přesouvá z Friedrichshafenu do Mnichova, očekávají se i další zajímavé novinky

Veletrh Outdoor se přesouvá z Friedrichshafenu do Mnichova, očekávají se i další zajímavé novinky

Na jaře letošního roku rozhodla asociace EOG (European Outdoor Group) o přesunu veletrhu Outdoor z Friedrichshafenu do Mnichova. Učinila tak na základě veřejné soutěže o nejlepší nový koncept veletrhu spojený s kvalitní infrastrukturou.

Pořadatelství nového veletrhu pod názvem OutDoor by ISPO bylo na dalších 10 let svěřeno přední světové veletržní společnosti Messe München. Nejbližší ročník nového veletrhu se bude konat ve dnech 30.6. až 3.7 2019.

Pro veletrh je zarezervováno 9 hal mnichovského výstaviště a venkovní plochy pro „camping and glamping area“. Podstatná informace je také ta, že nový veletrh bude šířeji oborově zaměřen než jen na klasický outdoor, nebude tak chybět: Mountaineering, Hiking, Trekking, Climbing, Bouldering, Camping, Traveling, Trailrunning, Functional fabrics ani fibres & textrends.

Ceny za pronájem výstavních ploch jsou více než přijatelné a začínají na 130 EUR/m2. Navíc vystavovatelé účastnící se alespoň dvou veletrhů pod značkou ISPO (ať již v Mnichově nebo v Číně) v jednom roce, mají nárok na benefitní program s dalšími slevami.

Bližší informace a přihlášky: info@expocs.cz nebo přímo na https://www.ispo.com/en/outdoor

Veletrhu Outdoor

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí