Unikátní výstava ŠANGRI-LA se přesunula do Olomouce

Unikátní výstava ŠANGRI-LA se přesunula do Olomouce

Do města Olomouc zavítala unikátní výstava Šangri-la. Prohlídku jedinečné expozice o zemích Nepál, Tibet, Bhútán a Indie si mohou návštěvníci vychutnat na ulici Sokolská, v bývalé budově BMW. Expozice představuje magickou cestu za bájným údolím věčného štěstí Šangri-la, skrytým hluboko v Himálaji. Provádí unikátními kulturami i odlišnými vegetačními zónami. Věnuje se nejvyšším horám světa i zajímavému životu pod nimi. Odhaluje neuvěřitelnou pestrost exotických zemí pod Himálají.

Ašrám, Indie

Hinduistická Indie

Výstava se líbila Jeho Svatosti dalajlamovi, který ji slavnostně otevíral v Bratislavě. Autor výstavy Rudolf Švaříček říká, že tato ojedinělá kolekce vznikla díky dlouholetému úsilí a četným výpravám do exotických oblastí, z nichž přivezli zajímavé materiály často obřích rozměrů.

Tibet, Nomádský stan

Při několikahodinové návštěvě  se vydáte do tropického pralesa s hady, chameleony a želvami, zažijete džungli s tygrem, vstoupíte do buddhistického chrámu, kláštera i svatyně, polijete pro štěstí sloního boha Ganešu, vystoupáte do lezeckého BC s horolezci nebo nasajete odér nomádského stanu z jačích chlupů. Navíc prožijete filmové i zvukové kulisy.

Výstava je vhodná pro všechny věkové skupiny, koncepce je nastavena poutavě i pro děti.

Džungle

Autor výstavy: Rudolf Švaříček

Pořádá: CK LIVINGSTONE

Lokalita: ulice Sokolská, bývalá budova BMW

Otevírací doba: Úterý – neděle od 11:00 do 18:00

Web: www.sangri-la.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: