Tropy a moře Panamské šíje, projeďte je trochu dobrodružně

Tropy a moře Panamské šíje, projeďte je trochu dobrodružně

CK ALVAREZ: Tropy a moře Panamské šíje – dobrodružně

Cestovní kancelář Alvarez konečně přichází s novými zájezdy na rok 2019 a jedním z nich je zájezd Tropy a moře Panamské šíje – dobrodružně. Tuto téměř měsíční cestu připravil, a sám si odprovází, produkční zájezdů Luděk Felcan, který přes svůj nízký věk patří k průvodcovským itinerářům CK Alvarez.

A co sám o zájezdu říká? „Opět po roce jsem pro vás připravil unikátní program na březen příštího roku. Tentokrát to nebude do mé veleoblíbené Indonésie, nicméně v tropickém pásmu nadále zůstaneme. Rád bych vám představil krásy Střední Ameriky a Panamské šíje.“ Ačkoliv Střední Amerika pro zkušené cestovatele již není ničím novým, Luděk sám jedním dechem dodává: „Možná, že někteří z vás tento region již navštívili a možná, že dokonce i se mnou. Ale vsadím se, že takový program jste ještě neměli. Při tvorbě jsem kladl maximální důraz na pestrost a unikátnost navštívených lokalit, které dohromady utváří komplexní obraz toho, co daný region nabízí. Neodpustím si vám nabídnout něco, co v jiných programech nenaleznete.“ Tím je například čtyřdenní plavba z Panamy do Kolumbie, putování po panenském souostroví autonomní oblasti Kuna Yala s maximem času stráveného na více či méně opuštěných ostrůvcích, které spravují indiáni kmene Kuna, lenošení v hamakách a koupání v mělkých, tyrkysových vodách zdejšího Karibiku.

Milovníci přírody zase jistě ocení návštěvu rezervace mokřadů Caño Negro, pozorování vzácných kvesalů v unikátních horských mlžných lesích oblasti Monteverde, jednodenní výlet do nitra NP Corcovado k rangerské stanici Sirena za pozorováním tapírů nebo návštěvu NP Bastimentos, který je známý volně se pohybujícími vzácnými červenými žabičkami – pralesničkami drobnými. Mimo jiné také budete mít příležitost objevovat podmořský svět během šnorchlování na ostrově Caño, jednom z nejlepších míst v celé Kostarice a neopomenete navštívit i ta tradiční místa jako jsou zdymadla Miraflores na Panamském průplavu či nejkrásnější kolumbijské koloniální město Cartagena.

Více informací naleznete ZDE. A pozor, Alvarez si připravil speciální akci! Když se přihlásíte do konce listopadu, pojedete za zavádějící cenu 85 000 Kč.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: