TRAVELPLANNER.CZ: Cesta na míru ve stopách Lawrence z Arábie

TRAVELPLANNER.CZ: Cesta na míru ve stopách Lawrence z Arábie

TRAVELPLANNER.CZ: Cesta na míru ve stopách Lawrence z Arábie

Omar Jamaein, zakladatel společnosti Travel planner razí 100% individuální přístup ke každému klientovi. Pomáhá všem cestovatelům, ať začínajícím nebo zkušeným, kteří svou dovolenou chtějí povýšit na neopakovatelný zážitek. Není prodejci zájezdů, ale spolutvůrci vašich cest. Zároveň nabízí plnou podporu jak ve fázi plánování, tak během samotné realizace.

Nabídka cest na míru je široká, ale nás zaujala poznávací cesta Jordánskem. Toto malé království je ostrovem stability v neklidné oblasti Blízkého východu. Cestovat sem znamená projít se ve stopách tisíce let bohaté historie, setkávat se s neuvěřitelně pohostinnými obyvateli a obdivovat nádherné přírodní scenérie.

Skalní město Petra, je nejznámější, ale zdaleka ne jediný turistický skvost Jordánska. Naleznete zde antické rozvaliny dávných měst, krásné byzantinské stavby a impozantní křižácké hrady. Nejen milovníci historie si přijdou na své. Koupání v blahodárně působící vodě Mrtvého moře je zážitkem na celý život. Korálové útesy Rudého moře nadchnou milovníky potápění a šnorchlování. Červeně zbarvený písek nejhezčí pouštní krajiny světa, Wadi Rum, zve k přespání v tradičním beduínském kempu a vyznavače pěší turistiky uchvátí údolí Wadi Mujib s divokou řekou a vodopády.

Nechte si dovolenou naplánovat opravdu pečlivě a přesně podle vašich představ.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: