Trailové novinky od Peak Performance na jaro a léto 2015

Trailové novinky od Peak Performance na jaro a léto 2015

S jarními dny přichází příjemné běžecké období, kdy šatník prořídne a místo několika vrstev oblečení na trénink stačí pouze jedna, maximálně dvě funkční vrstvy. S jarem také přichází nové kolekce a ne jinak je tomu u značky Peak Performance, která je sice zaběhlou outdoorovou značkou, nicméně nedávno se pustila i do trailového běhání.

Peak Performance aneb švédská kvalita z horské vesničky Åre

Peak Performance

je švédský výrobce kvalitního oblečení a dalšího příslušenství pro nejrůznější outdoorové sporty. Jak název firmy napovídá, jejich doménou jsou hory. Historie značky sahá do roku 1986 a stejně jako tolik dalších outdoorových značek, vznikla i Peak Performance díky aktivním sportovcům, v tomto případě lyžařům ze švédské horské vesničky Åre, kteří zkrátka a dobře postrádali kvalitní vybavení na jejich oblíbený sport. Postupem času se k vybavení na lyžování přidalo horolezectví, outdoorové sporty obecně, ale také třeba golf a právě běhání.

Jaké novinky a vychytávky tak mají pro běžce Peak Peformance na jaro a léto nachystané?

Stejně jako u vybavení na zimní sporty klade Peak Performance i u běhu důraz zejména na kvalitu, funkčnost a skladnost vybavení. Pro letošní sezónu přichází Peak Performance na trh s novou kolekcí, která se vyznačuje nejen technickou kvalitou a lehkostí, ale také zajímavým vzhledem. Design a styl totiž ve Švédsku rozhodně neodsouvají na druhou kolej. Celkově je cílem švédských návrhářů zajistit běžcům maximální výkon a ochranu za každého počasí.

V těch nejtěžších podmínkách by vás měla ochránit čerstvá novinka, bunda Silberhorn, která se vyznačuje pro běh tak důležitou prodyšností, ale zároveň odolá větru i dešti. Kromě běhu ji využijete i při jakýchkoliv jiných outdoorových aktivitách. Pro fanoušky kompresních technologií Peak Performance připravil kompresní legíny BOA, které běžcům pomohou stabilizovat svaly a díky kompresi stabilizují svaly a stimulují krevní oběh. Vyrábí se v pánském i dámském provedení, noční běžci potom ocení reflexní prvky. Dámy potom v létě ocení zejména běžecké šortky Montroc, které jsou navrženy speciálně právě s ohledem na něžné pohlaví. Montroc jsou v podstatě dvoje šortky v jednom modelu, mají totiž všité přiléhavé nohavičky, které tak zabrání nepříjemným oděrkům na stehnech. Kompletní nabídku běžeckého vybavení najdete na webových stránkách výrobce.

Pro soutěživé jedince potom Peak Performance na jaro připravil online fotografickou soutěž „Catch Magic Hour“, ve které mají běžci šanci vyhrát právě výrobky z nové jarní kolekce. Více informací o soutěži naleznete zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: