Top 5 cestovatelských videí a filmů, které nás zaujaly za poslední měsíc

Top 5 cestovatelských videí a filmů, které nás zaujaly za poslední měsíc

Na světě se denně vyprodukuje množství videí, ne všechny si ale zaslouží, abychom jim věnovali čas, který můžeme strávit užitečněji. Na webu outdoorfilmy.cz denně vybíráme to nejlepší z outdoor a adventure videí a toto jsou ty, které v posledním období zarezonovaly nejvíce.

1. Hedvábná stezka road trip

Krátký film o cestě po Centrální Asii. Viděli jsme světa kraj a poznali spoustu milých lidí. Celkem jsme během měsíce na cestě, najeli více než 12000 kilometrů po ose a dalších asi 3500 kilometrů vlakem. Taková byla naše moto cesta po Hedvábné stezce a Centrálni Asii

2. Na šrotu přes Pamír

18 000 km po Střední Asii v 25 let starém Favoritu, ve výškách i nad 4600 m n.m., s minimálními znalostmi o opravování auta, minimálními financemi, téměř nulovou přípravou a neznalostí ruštiny? Že nemožné?

3. Na kole po Hedvábné stezce

10 měsíců, 10 zemí a 10 tisíc kilometna kole po Hedvábné cestě, odhalujíc divoké a nepoznané místa, zajímavé lidi, pouště či vysoké hory.

4. Cesta fotografa norskou divočinou

Krátké video o cestě fotografa divoké přírody Michaela Martineze po Norsku. Tento mladý fotograf při své cestě navštívil ty nejdivočejší a nejmagičtější místa Skandinávie jako Runde Island, Dovrefjell nebo TrollTunga. Toto je jeho příběh.

5. Z Bangkoku do Paříže na tuk tuku

Čtyři kamarádi se vydali na 6 měsíční cestu z Bangkoku do Paříže. Cestou přecházeli přes Laos, Čínu, poušť Gobi, Bospor a po části Hedvábné stezky. Parádní cestovatelské dobrodružství!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: