Teploty šplhají nahoru, ceny padají dolů. Výstavu stanů zaplavily slevy.

Teploty šplhají nahoru, ceny padají dolů. Výstavu stanů zaplavily slevy.

Na Výstavě stanů a outdoorového vybavení v pražských Letňanech padá jedna cena za druhou. Například sleva 60 % na nové funkční oblečení nebo nový stan – to už stojí za návštěvu.

Léto je v plném proudu a teploty se drží velmi nahoře. To však neplatí pro ceny na Výstavě stanů a outdoorového vybavení. Do konce zbývají ještě 3 týdny, ale prodejci už nyní přistoupili k razantním slevám. I když je zlevněné prakticky veškeré zboží, přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších slev.

Kam složit hlavu

Jaká by to byla výstava stanů bez stanů. Najdete zde opravdu široký sortiment stanů všemožných provedení a mnoha výrobců. Od malých a lehkých expedičních stanů, přes klasické kempové až po speciální stany, které lze připojit třeba k vašemu vozu. Obrovskou výhodou je možnost vidět stan postavený a na vlastní oči se přesvědčit o jeho kvalitách.

Stany lze nyní pořídit se slevou 19 – 40 %, což už při pořizování některého z dražších modelů činí znatelnou úsporu. Z nabízených značek si vybere náročný horolezec i rodina s dětmi, jmenujme například Loap, Trimm, Hannah, Pinguin, Vango, Husky, Ferrino, Easy Camp, Outwell a další.

Tip:

Chcete-li vstupenku na výstavu zcela zdarma, stačí vyplnit jednoduchý formulář. Po odeslání formuláře vám přijde do emailové schránky poukaz na vstupenku zdarma s kreditem 50 Kč na nákup na Výstavě stanů a vybavení do přírody. Vytištěný poukaz vám bude na místě vyměněn za vstupenku. Kredit 50 Kč vám bude odečten z nákupu nad 500 Kč.

V klasickém obchodě se karimatky a spací pytle vybírají jen těžko. Většinou je na výběr jen z omezeného množství značek a chybí možnost si vše vyzkoušet skutečně naživo. V Letňanech je to ale zcela jiné. Značek je tu opravdu mnoho a navíc je tu k dispozici spacákové ležení, kde si vybraný model spacáku můžete rozbalit a vlézt si do něj. Pod sebe pak dáte vybranou karimatku a to by bylo, abyste si nevybrali. Slevy končí až na krásných 40 %.

Něco na sebe

Ve funkčnosti outdoorového oblečení dělají výrobci každým dnem obrovské pokroky. Bundy jsou více nepromokavé, termoprádlo je teplejší, boty prodyšnější a kalhoty odolnější. Neváhejte inovovat váš outdoorový šatník a využijte slevy i zde. Český výrobce Tilak nabízí až 58 %, Trim 60 % a třeba Alpine Pro až 47 %. U bot tu máme kvalitní Lowa, Keen anebo Berghaus.

Nocleh a oblečení už máte zajištěné, teď ještě pořídit batoh, do kterého vše zabalíte. Zde až se 44% slevou značek Boll, Osprey, Pinguin. Easy Camp, Hannah, Loap, Berghaus, Trimm a dalších.

Výčet tímto zdaleka nekončí, chybí zde ještě kempingový nábytek, vybavení na vaření, solární panely a mnohé další. Seznam všech slev naleznete na webu výstavy, ale nejlépe uděláte, když se přesvědčíte osobně.

Pokud potřebujete ucelené rady o výběru daného sortimentu či najít optimální výrobek, můžete se přímo na místě obrátit na nezávislé poradce-odborníky (jsou to ti v zelených tričkách s logem Výstavy stanů). Upozorní vás například na model podobný tomu, který se vám líbí, ale třeba nevyhovuje materiál, či nějaký jiný detail. Jejich úkolem je, aby si zákazník vybral přesně podle svých představ a možností.

Přejeme vám, abyste si vybrali vybavení dle vašeho gusta a aby vám sloužilo při vašich cestách kdekoli po světě. Přejeme hezké léto!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: