Tatralandia – vodní ráj pro rodiny s dětmi v sousedním Slovensku

Tatralandia – vodní ráj pro rodiny s dětmi v sousedním Slovensku

Školní rok skončil, léto se již naplno rozbíhá a to je ten správný čas na relax, zábavu a dobrodružství. To vše se dá najít na jednom místě – v slovenské Tatralandii. Tento rodinný ráj nabízí v létě nepřeberné množství aktivit, které si s radostí užijí malí i velcí.

Tobogany na 28 způsobů

Neodmyslitelnou součástí aquaparku Tatralandia jsou zejména tobogany či skluzavky, kterých je až 28. Nejbláznivější jízdu nabízejí největší a zároveň nejnovější letní tobogany Delphine a 4Family. Věděli jste, že podobně velké tobogany mají až v dalekém Dubaji? Součástí toboganu Delphin je obrovská U-rampa, na níž jízda připomíná volný pád. Naopak tobogan 4Family je mnohem klidnější a je vhodný už pro čtyřleté mrňouse.

Relax v bazénech, adrenalin na surfu

Po jízdě na toboganech nabízí Tatralandia pohodu ve 14 bazénech, z nichž deset je celoročních. Každý si může vybrat, který bazén mu vyhovuje nejvíce, protože kromě čiré vody jsou zde bazény i s termální a slanou vodou. Některé bazény jsou určeny nejmenším návštěvníkům, kteří se zabaví na dětských skluzavkách i hradech, další jsou vhodné na relax, protože se v nich nacházejí masážní lavice a trysky a místo zde má i plavecký či šnorchlovací bazén. Opravdový adrenalin nabízí Surf Waves Tatralandia, indoorový surf simulátor, kde se naučí surfovat všichni nadšenci již od šesti let.

Když k tomuto všemu připočteme denní animace, víkendové koncerty s názvemLetní festival, chutnou zmrzlinu či Bubble Waffle a další atrakce, jako jsou různá hřiště nebo nafukovací a vodní hrady, máme zde jasný výsledek – zábavu pro celou rodinu.

Abyste to do Tatralandie neměli daleko, využijte hotelovou nabídku v sousedství. Hned vedle areálu Tatralandie se nachází tematické ubytování v bungalovech a apartmánech Holiday Village Tatralandia.

Společnost Tatry Mountain Resorts, a.s. je top provozovatelem horských středisek a zábavních parků a poskytovatelem turistických služeb v regionu střední a východní Evropy, konkrétně ve Vysokých a Nízkých Tatrách, v Čechách a v polských Beskydech. S portfoliem, které zahrnuje nejvýznamnější horská střediska, zábavní parky, golfové resorty a hotely, má ambice stát se největším subjektem v turistickém odvětví tatranského regionu. Hlavní cílem je obroda horských středisek, aquaparků, tematických a zábavních parků prostřednictvím zlepšování kvality a rozšiřování nabídky služeb.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: