HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Švýcarsko: Rozsáhlá nabídka cestovních kanceláří

Švýcarsko: Rozsáhlá nabídka cestovních kanceláří

Do Švýcarska se turisté obvykle vydávají hlavně kvůli nádherné přírodě Alp. Proto se i cestovní kanceláře zaměřují na vysokohorskou turistiku, rafting, lyžování a cyklistiku.

Tipy na zájezdy

Do kouzelných švýcarských alp se můžete vydat třeba s Pangeo tours. Prohlédnete si populární střediska, jako jsou Davod, St. Moritz nebo Zermatt, odkud si užijete nezapomenutelný výhled na Matterhorn. Součástí zájezdu bude i návštěva Curychu či Rýnských vodopádů u Schaffhausenu.

Velký výběr zájezdů má i cestovní kancelář Poznání. Většina z nich míří do krásných švýcarských hor. Nabažíte se výhledů na masívy Mont Blancu či Jungfrau. A nestačí-li vám Alpy jediné země, můžete se vydat třeba na zájezd Alpy čtyř zemí, kdy se podíváte do hor Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska.

Cetovní kancelář Adventura si připravila zájezdy pro zdatnější turisty. Nabízí mnoho zájezdů s výstupem na švýcarské čtyřtisícovky, jako je Monte Rosa či Douforspitze. Dobrodružný bude jistě i rafting na čtyřech švýcarských řekách, HinterrheinuAlbuleVorderrheinuSanně, či cyklodovolená v Engadinu.

Chcete-li se kochat švýcarskou přírodou ze sedla horského kola, vyberte si spíše z nabídky CK Kudrna, která připravila hned několik zájezdů na MTB. In-linisté  naopak ocení bruslařský zájezdy k Bodamskému jezeru. Kudrna nezapomíná ani na běžkaře a lyžaře a každý rok připravuje cestu za krásami zimního Švýcarska.

A rozhodně byste se měli podívat do nabídky cestovní kancelář Alpina, která připravila hned několik dobrodružných zájezdů. Nechybí drsná vysokohorská cyklistika, lehčí i těžší turistika ani ferraty ve Walliských Alpách. Velkým lákadlem je i pět set kilometrů dlouhá Innská cyklostezka.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: