HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SvětOutdooru.cz v nové podobě a s novými funkcemi

SvětOutdooru.cz v nové podobě a s novými funkcemi

SvetOutdooru.cz se představuje v nové podobě a s novými možnostmi. Vzhledem se přiblížil webu Pohora.cz, se kterým společně tvoří největší outdoorový portál v České republice.

Kromě změn, které upoutají na první pohled, například nové logo, změněná navigace či nový design, který charakterizuje weby sdružené pod portálem Pohora.cz, jsou tu i další změny, které jsou patrné až po podrobnějším prozkoumání nového webu.

U článků přibudou fotogalerie s detailnějšími fotkami s lepšími popisky. Přímo v článku jsou fotografie menší, ale jdou rozkliknout pro prohlížení detailů. Dále se mění řazení rubrik, menu je nyní umístěno v horní liště. V rubrice Novinky a zprávy najdete reportáže ze závodů, akcí a veletrhů; Zprávy z firem obsahují zprávy z tiskovek, PR články a oznámení; Rady k výběru outdoorového vybavení jsou nejen dřívější Základní informace, ale také další informačně zajímavé texty, a konečně v rubrice Téma Světa outdooru jsou někdejší Seriály, ke kterým se nyní dostanete přes titulní stránku, což je jistě velké plus.

Diskuze je pak společná pro všechny sdružené weby a tudíž i velmi rozsáhlá.

fotogalerie

Hlavní náplní webu SvetOutdooru.cz zůstávají testy a recenze outdoorových výrobků, které budou doplňovat reportáže z veletrhů, zprávy a také články z magazínu Svět outdooru, podobně jako dříve články z ročenky Malý Průvodce. Videa zůstávají klasicky v článku v nezměněné podobě. Vyhledávání článků o vybavení se příliš nemění, červené sekce Po svých, Na kole, Na sněhu a Po vodě není třeba komentovat a jejich význam a obsah zůstává v podstatě beze změn. Podrobnější členění obsahují roletky.

Sekce Akce obsahuje kalendář akcí, který je mnohem obsáhlejší a rovněž společný pro všechny naše weby. Zájemci mohou pořádané akce i jednoduše přidávat pomocí tlačítka přidat akci, kde po vyplnění jednoduchého formuláře se akce přidá do kalendáře.

sekce Po svých

Čtenáře už tolik nezaujme, ale nás v redakci velmi potěší, jednodušší vkládání článků. Naopak filtry a seznamy, které neměly v poslední době dostatečný ohlas a návštěvnost  (např. tabulky výrobků, seznamy výrobků, hodnocení, atd.) jsme při tvorbě nového webu nepřeváděli.

Pevně věříme, že se vám bude nová podoba webu líbit a zvyknete si na něj stejně rychle jako my.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: