SOUTĚŽ: Zahrajte si o zájezd do Švýcarska s CK Mundo – 1. KOLO – UKONČENO

SOUTĚŽ: Zahrajte si o zájezd do Švýcarska s CK Mundo – 1. KOLO – UKONČENO

Zapojte se do všech tří kol naší soutěže a vyhrajte zájezd do Švýcarska!

Proč se vydat do světa s CK Mundo? Tady je pár důvodů:

  • Skvělé destinace. Sníte o tom vydat se za skandinávskými fjordy, přejít bulharské hory, poznat krajinu z Goghových obrazů, dobýt skotské hrady, prozkoumat kulturní skvosty Pobaltí, zažít autentický Balkán nebo zatančit si na Kubě? Pro každého je tu něco. Pro bohémy outdoorové zájezdy v úžasných přírodních kulisách, pro náročné cestovatele výpravy za exotikou.
  • Variabilita. Na řadě zájezdů jsou na výběr lehčí a těžší túry, nocování pod stanem či pod střechou. Radši poznáváte místní kuchyni nebo si vaříte ze svých zásob? S Mundem máte na výběr.
  • Vymazlený program. Poznávací zájezdy jsou organizačně perfektně zvládnuté, ale rozhodně ne ochuzené o spontánní počiny, na které se nejlépe vzpomíná. Dobře se bavíte a opravdu spoustu toho vidíte.
  • Prostor i opora. S průvodci po horách, samostatně ve městech. Nemusíte následovat deštník. Dostanete mapku a podrobné tipy a pak už je na vás, jestli dáte přednost muzeím či kavárnám.
  • Lidi na stejné vlně. Na začátku je anonymní autobus a na konci banda, kterou stmelil pot při horských výšlapech, víno u ohně, snídaně v trávě a společné zážitky. A hned máte parťáka na další cesty!

Zkušenosti čtenářů

Pavlína

Norsko – vyhlídkový vrchol Nesaksla… a lilo a lilo 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: