HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte samolepící korkovou mapku a vystavte své cestovatelské vzpomínky na obdiv. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte samolepící korkovou mapku a vystavte své cestovatelské vzpomínky na obdiv. UKONČENO

Zuzka, průmyslová ekoložka z Prahy, přemýšlela, jak přispět svou troškou k lepšímu Česku a vymyslela mapky Moje Česko, se kterými si můžete vystavovat své fotovzpomínky z toulek po naší malebné zemi a stále si tak připomínat, jaké krásy přírody i architektury tu máme.

Druhou a důležitější motivací pro ni bylo ukázat, že v životě je cennější sbírat zážitky místo věcí. Dobrodružství a příběhy rozhodně číhají spíše v horách než v nákupáku. Proto vyrážejte na výlety, objevujte, toulejte se a značte si navštívená místa na mapě.

A jelikož byl o mapky Česka zájem, přidala Zuzka posléze i mapy Evropy pod značkou ZAZA Maps. Díky špendlíčkům na mapě lépe uvidíte, jaké kouty Evropy jste ještě neprobádali a třeba díky mapě vyrazíte objevit místa, na která jste předtím ani nepomysleli!

Nakonec přibyla i mapa světa The Real World, která je pro opravdové fajnšmekry – 2 metry široká a kreslená podle Gall-Petersova zobrazení.

Pokud byste chtěli jinou mapu či jakoukoli nástěnku dle svého přání, Zuzka nabízí i výrobu na zakázku.

VÝHERCI (budou osloveni emailem):

2x samolepící korková mapa Evropy – Renáta Zelnáčová, Martin Aleš

1 x samolepící korková mapa Moje Česko – Kateřina Hrozná

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 15. 05. 2019. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování e-mailem, který zadali v soutěžním formuláři.
Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo Brně.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: