SOUTĚŽ: Vyhrajte dokonale funkční spodní prádlo značky CEP pro dobrodruhy. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte dokonale funkční spodní prádlo značky CEP pro dobrodruhy. UKONČENO

Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a budete zařazeni do slosování o tři modely sportovního spodního prádla, které se hodí na široké spektrum aktivit v přírodě i na cestách.

Tentokrát jsme pro vás připravili soutěž o novinku ve světě spodního prádla pro různé náročné aktivity. Při nošení těžkého batohu či pobytu v tropických vedrech dokáže nekvalitní spodní prádlo pěkně znepříjemnit zážitky. Možná pro vás máme tip, jak to vyřešit.

CEP neškrtí ani nedře

Maximálně prodyšné a extrémně lehké je sportovní spodní prádlo CEP Ultralight, novinka roku 2016. Distributor značky CEP v ČR a na Slovensku – společnost MAXIS – uvádí na český i slovenský trh tři typy – pánské a dámské boxerky, dámské kalhotky a pánské slipy. Pro všechny platí, že mají minimum švů, pasový lem neškrtí ani nedře. A hlavně: Prádlo velice rychle schne a udržuje tělo v suchu. Více informací naleznete na www.cepsports.cz.

O co hrajeme?

1x boxerky

Boxerky

1x dámské kalhotky

Dámské kalhotky

Pánské slipy

Výherci:

1. Martin Krásný

2. Jana Zelená

3. Ivana Bučková

Výhry je možné vyzvednout v Klubu cestovatelů v Praze nebo Brně. Výhra nevyzvednutá do 21 dnů propadá!

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Cestovatel

Lobujete pro hvězdné války? Vždyť ty produkty jsou na první pohled odporné! To bych to tedy vyhrál, vyhrát takové…. uff… nikdy mě mé běžné spodní prádlo nedřelo vy komerční dobrodruzi, a to jsem strávil v horkých a vlhkých oblastech celkem dva a půl roku.
Hedvábná Stezka začíná být nehedvábně komerční…
Nám stačí při našich dlouhodobých cestách kyblíček, trocha prášku a šňůrka na prádlo. Co víc potřebovat pro čistotu svršků? NěškrtíMáváme ze své další pozvolné  osmi-měsíční cestě po jiho-východní Asii, Šťastní bez nějakého odporného prádla co tady lidem tlačíte:-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: