HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte cestovní tašku od The North Face. SOUTĚŽ UKONČENA

SOUTĚŽ: Vyhrajte cestovní tašku od The North Face. SOUTĚŽ UKONČENA

Cestovní tašku The North Face Longhaul 30 využijete při svých cestách po celém světě, kdykoli nepotřebujete přenášet náklad na svých bedrech. Kvalitní zpracování odolá i zacházení leckterých letištních pracovníků.

Od založení v roce 1968 je firma The North Face silným výrobcem outdoorového oblečení a vybavení, které se prosadilo a získalo uznání nejen mezi špičkovými sportovci, ale i u odborné veřejnosti. Širokou rozmanitostí výrobků dokáže uspokojit jak příznivce vytrvalostních a akčních sportů, tak i fanoušky stylové módy pro každodenní užívání. Veškeré inovace se staly synonymem kvality a záruky, kterou se The North Face snaží neustále vylepšovat a zdokonalovat dle svého hesla „Never Stop Exploring“. Pro cestování nabízí The North Face celou řadu odolných tašek, o jednu z nich si zahrajete v této soutěži na HedvabnaStezka.cz.

O jsme hráli?

Na autora správných odpovědí, který bude mít navíc štěstí při losu, čeká cestovní taška The North Face Longhaul 30 v hodnotě 5990 Kč. Longhaul je vybaven hned čtyřmi rukojetěmi, odolným kolečkům a pevnou kovovou konstrukcí s vysouvacím táhlem pro snadné přesuny na vašich cestách. Krom hlavního úložného prostoru se stahovacími popruhy nechybí ani několik praktických menších kapes na drobnosti a vše snadno stáhnete silnými vnějšími popruhy. Díky dostatečně velkému objemu se vám do tašky vejde vše, co potřebujete. Objem tašky totiž je celých… ne, to napsat nemohu, na to se vás totiž zeptám.

Soutěžní otázky a odpovědi

  1. Jaký je objem tašky The North Face Longhaul 30 v litrech? 88
  2. V Česku naleznete 4 značkové prodejny The North Face. V kterých městech? Praha (2x), Liberec, Ostrava

Vylosovaný výherce (oslovíme jej emailem):

siberria(@)seznam.cz

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů občasného newsletteru od The North Face a přehledu cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: